اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تک فرزندی پیامدهای ناگواری دارد و موجب افزایش چالش های اقتصادی می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تک فرزندی پیامدهای ناگواری دارد و موجب افزایش چالش های اقتصادی می شود
سیاوش آقاجانی خاطرنشان کرد: تک فرزندی دارای آسیب ها و پیامدهای منفی نظیر کاهش جمعیت جوان و مولد، کاهش تولید و افزایش چالش های اقتصادی است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان:  همزمان با فرارسیدن روز ملی جمعیت و حمایت از جوانی خانواده؛ گارگاه آموزشی با موضوع مضرات تک فرزندی ازدیدگاه روانشناسی با تدریس  محمدرضا اسدی و با حضور سیاوش آقاجانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پهلوان یلی مدیراجتماعی، طاعتی رئیس اداره آسیب اجتماعی و مشاور امور بانوان اداره کل و پورموسی سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با مشارکت تعدادی از همکاران در سالن فجر اداره کل برگزار شد.
در این مراسم آقاجانی با تاکید بر برگزاری دوره های آموزشی در زمینه ترویج ازدواج آسان، تاثیر  فرزندآوری بر نشاط و تحکیم بنیان خانواده را ضروری دانست و افزود: تک فرزندی  دارای آسیب ها و پیامدهای منفی نظیر کاهش جمعیت جوان و مولد، کاهش تولید و افزایش چالش های اقتصادی است. وی تاکید کرد: باید بتوانیم با سیاستگذاری صحیح و فرهنگ سازی مناسب و تغییر دیدگاه و نگرش آحاد جامعه؛ جوانان را به امر ازدواج و خانواده ها را به سمت فرزندآوری سوق دهیم.
در پایان این مراسم به منظور تشویق و ترغیب کارکنان جوان به امر ازدواج و فرزندآوری، از همکارانی که در یکسال اخیر ازدواج کردند و یا صاحب فرزند شدند با اهدای لوح و هدایا تجلیل شد.
 
۴ خرداد ۱۴۰۱ ۱۹:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید