اخبار

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی:

کارگران نماد شجاعت، ایثار ،مقاومت و جهاد هستند

کارگران نماد شجاعت، ایثار ،مقاومت و جهاد هستند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت؛کارگران نماد شجاعت، ایثار، مقاومت و جهاد می باشد
حسین فتحی در آیین تودیع و معارفه رئیس سازمان بسیج کارگری استان آذربایجان شرقی که در محل سالن اجتماعات فرزندان رحمت بهزیستی تبریزبرگزار شد با اشاره به ادبیات ماندگار انقلاب اسلامی به نقش بی بدیل کارگران اشاره نموده افزود: کارگران همواره در تمامی عرصه های انقلاب اسلامی حضور پر رنگ و نقش کلیدی داشته اند.
 وی حضور نهاد مقدس بسیج کارگری را در واحدهای تولیدی و صنعتی استان در ایجاد فرهنگ کار و ارتقاء بهره‌وری اثربخش توصیف نموده خاطر نشان کرد وجود این نهاد مقدس در کارخانجات استان روحیه مضاعفی را برای تولید بیشتر به تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری فراهم نموده است.
فتحی لازمه اقتصاد مقاومتی و اقتصاد پویا را داشتن تفکر خالص بسیجی در کنار سایر تشکل های کارگری اشاره نموده و افزود: یکی از راهکارهای عملی برای مقابله با دشمنان در جنگ اقتصادی وجود این نهاد مقدس درواحد های تولیدی است.
 وی تصریح کرد: وجود این نهاد مقدس  بسیج در کارخانجات برکات و نتایج اثربخشی را در واحدهای تولیدی صنعتی بهمراه داشته است که می‌توان بر تقویت روحیه جهادی و انقلابی در محیط کار ارتقاء فرهنگ کارو بهره وری در خلق حماسه اقتصادی، تشویق برای سرمایه گذاری فرهنگ سازی برای مصرف کالاهای داخلی با اجرای "طرح شهید برونسی" و همچنین عارضه یابی مسائل اجتماعی کار با راه اندازی" یاوران تولید" اشاره نمود.
 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به نقش نهاد مقدس بسیج کارگری در ایجاد تعاملات دستگاهی اشاره نموده‌ افزود: بسیج کارگری می تواند محور ارتباط و تعامل سالم بین کارگر و کارفرما باشد که در سایه این تعامل ،همدلی و هم افزایی، آرامش واحدو امنیت شغلی نمایش اقتدار نظام در حوزه جبهه اقتصادی و رشد و شکوفایی منابع انسانی فراهم خواهد شد.
 حسین فتحی در خاتمه با اشاره به تلاش های صادقانه ،خالصانه و دلسوزانه  سرهنگ دباغی افزود: وجود این فرمانده بسیجی منشا آرامش در واحدهای تولیدی و صنعتی بود که جا دارد ضمن آرزوی  توفیق و صحت و سلامتی به ایشان که از فرماندهی با اقتدار و با اخلاق سپاه عاشورا سردار عباسقلی زاده تشکر و قدردانی نمایم و از اینکه این سنگر مقدس به عزیز بزرگوار بسیجی سرهنگ تقی زاده واگذار شد ضمن آرزوی توفیقات بیشتر برای ایشان امیدوارم در انجام ماموریت های سپاه عاشورا در این نهاد مقدس همواره موفق و منصور باشند.
۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید