اخبار

مراسم تکریم و معارفه مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان

مراسم تکریم و معارفه مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان
مراسم تکریم و معارفه مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با حضور مدیرکل، معاونین و رؤسا و کارشناسان مدیریت اجتماعی اداره کل برگزار شد.

میثم مداحی در این جلسه ضمن قدردانی از احمدرضا پرنده و آرزوی موفقیت برای وی در سمت جدید، انتصاب مهدی کریمی به عنوان مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان را تبریک گفت.

وی در ادامه با بیان اینکه چرخش  کارکنان در سیستم اداری منجر به ارتقای بهره وری سیستم و ایجاد نوآوری می شود افزود: در مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان دنبال هستیم در هر جایگاهی از نیروهای توانمند و متخصص استفاده کنیم.

مداحی همچنین گفت: وزارت مردم نگاه ویژه ای به مدیریت اجتماعی در استان ها دارد و اجرای  طرح های مهم و گسترده ای که در این مجموعه تعریف می شود به روحیه جهادی نیاز دارد.

این مقام مسئول با اشاره به طرح رفع فقر مطلق که در سراسر کشور درحال اجراست گفت: لازم است از ظرفیت سپاه، بسیج و سازمان های مردم نهاد در شناسایی خانوار‌های درگیر با فقر مطلق استفاده کرد.

مداحی ادامه داد: اجرای موفق این طرح منوط به تعداد زیاد خانوارهای معرفی شده در این طرح نیست بلکه می بایست براساس قواعد و چارچوب آزمون وسع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باشد.

وی همچنین اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها را مهمترین طرح اجرایی دولت در حال حاضر عنوان کرد و افزود:  بخش قابل توجهی از اجرای این طرح به عهده مدیریت اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح کشور است و همکاران ما در این حوزه با تلاش و هم افزایی با حضور در میز خدمت اداره کل و فرمانداری پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم بوده اند .

در ادامه این جلسه مهدی کریمی نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و آرزوی موفقیت برای احمدرضا پرنده در سمت مدیرکل بازرسی وزارت مردم گفت: با توجه به طرح های گسترده ای که در این مدیریت وجود دارد توسعه خانه های بهداشت کارگری، اجرای طرح رفع فقر مطلق به نحو مطلوب،  توسعه فعالیت های ورزشی ویژه کارگران فصلی و ساختمانی و صنفی و برگزاری یادواره شهدا از جمله اقداماتی است که با همکاری همکاران در این حوزه انجام خواهد شد.

 وی در ادامه گفت: اجرای برنامه های اجتماعی در ارتقای سلامت روان جامعه مخاطب نقش مؤثری خواهد داشت و منجر به ترغیب کارگران در رعایت اصول ایمنی در محیط کار و ارتقای بهره وری در واحدهای اقتصادی خواهد شد.

۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید