اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان خبر داد: نام نویسی در هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان کرمان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان خبر داد:  نام نویسی در هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان کرمان
مجتبی مصباح مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان از آغاز فرآیند نام نویسی تعاونگران در هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان: مجتبی مصباح هدف از برگزاری جشنواره تعاونی های برتر را ترویج فرهنگ تعاون و کار گروهی دانست و گفت: به منظور تحقق شعار سال توجه به موضوع تعاون بسیار مهم و مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان حداکثر مهلت ثبت نام در این جشنواره را 20 خرداد ماه اعلام کرد و افزود: تعاونی های استان با مراجعه به سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون، به نشانی https://taavoni.mcls.gov.ir می توانند اطلاعات کامل تعاونی خود را ثبت نمایند؛ ثبت نام از سوم خرداد ماه آغاز شده و تا بیستم خرداد ادامه دارد .

وی با بیان اینکه یکی دیگر از اهداف برگزاری چنین جشنواره ای تشویق تعاونی ها می باشد، گفت: جشنواره تعاونی های برتر با هدف توسعه و ترویج فرهنگ تعاون و معرفی توانمندی های این حوزه به جامعه و ارج نهادن به زحمات تلاشگران و رقابت سالم میان اعضای خانواده بزرگ تعاونی استان و کشور هر سال برگزار می شود؛ تشویق فعالیت های تولیدی، توزیعی و خدماتی و معرفی الگوهای عملی موفق تعاونی از اهداف و مزیت های این جشنواره است.

۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید