اخبار

سومین کافه کارآفرینی خراسان رضوی مورد بهره برداری قرار گرفت

سومین کافه کارآفرینی خراسان رضوی مورد بهره برداری قرار گرفت
با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیران استانی، فرمانده نیروی انتظامی،شهردار و دیگر مسئولان شهرستان های مشهد و شاندیز، سومین کافه کارآفرینی استان در شاندیز مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، محمدامین بابایی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در حاشیه این افتتاحیه گفت: پس از راه‌اندازی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی و در راستای رسالتی که در این زمینه بر عهده داشتیم، بستری را جهت شکوفا شدن خلاقیت و ایده‌های نو که منجر به شکل‌گیری کسب‌وکارهای نوین شود، در قالب کافه کارآفرینی ایجاد کردیم.

 وی افزود: این کافه کارآفرینی، در راستای توسعه فرهنگ کار و با همیاری کانون کارآفرینان، شرکت پدیده سلامت، شتابدهنده لوتوس، شتابدهنده کالومین و دیگر فعالان این حوزه تحت عنوان کافه کارآفرینی دژ در شهر رویایی پدیده افتتاح شد.

وی اظهارداشت: تلاش داریم تا کافه های کارآفرینی مختلفی را به منظور اتصال کارآفرینان، صاحبان ایده، دانشجویان، اساتید دانشگاه‌ها، صنعتگران، سیاست‌گذاران و افراد جویای کار با هدف رونق فضای کارآفرینی، رشد خلاقیت و شکوفایی ایده‌های کسب‌وکار و شبکه‌سازی در مشهد و دیگر شهرهای استان مورد بهره برداری قرار دهیم.

بابایی طرح کافه کارآفرینی را زمینه مشارکت کارآفرینان در ارائه مشاوره های تخصصی به مجریان طرحهای اقتصادی عنوان کرد و افزود: فعالان اقتصادی و کسانی که برای اجرای طرحهای کارآفرینانه با مشاوره می توانند در ارتباط با بهبود فضای کسب و کار در کافه با ایده های نو مشارکت داشته باشند و با مشارکت دانشجویان در سطح دانشگاهها، ایده ها و نوآوریها جمع آوری شود.

۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید