اخبار

مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی :

ورزش یک بستر آماده برای پرورش فکری و جسمی جوانان است

ورزش یک بستر آماده برای پرورش فکری و جسمی جوانان است
مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی : ورزش یه بستر آماده برای پرورش فکری و جسمی جوانان است و ورزش کارگری آماده ترین بخش در این امر است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان کمال تنها در بازدید از مجموعه ورزشی کارگران حرم آباد و بروجرد با بیان اینکه احداث اماکن ورزشی فرهنگی در استانها برای استفاده بهینه کارگران است اظهار کرد : توسعه و ترویج فرهنگ ورزش در بین جامعه کار و تلاش لازم و ضروری است اما باید زمینه های سهل الوصول بودن و استفاده بهینه از امکانات ورزشی و ورزش را برای کارگر  و خانواده های ایشان فراهم کرد .

مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی بر بر ارتقا فضای تفریحی و زیباسازی و توجه بیشتر به جامعه کارگری در بحث ورزش و نشاط تاکیدکرد و گفت : سلامتی و شادابی  کارگران ارتباط مستقیمی با سلامتی جامعه دارد چون چرخ تولید و اقتصاد کشور به دست این قشر عظیم و پرتلاش به حرکت در می آید پس هر چقدر این قشر شاداب تر باشند جامعه دارای شادبی بیشتری خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد : با همه توان به توسعه و نوسازی مجموعه های ورزشی استان و همکاری و هماهنگی بیشتر برای استقاده قشر کارگران از این امکان ورزشی فرهنگی تلاش خواهیم کرد .

مدیر کل امور ورزشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه در ادامه سفر به لرستان با حضور در فینال مسابقات فوتبال کارگران بروجرد که به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شده بود ، با تقدیر و تشکر از توجه ویژه جهانی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان به ورزش کارگری ، با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از تیم فوتبال کارگران شرکت داروسازی اکسیر که در این دوره از مسابقات ، مقام قهرمانی را کسب کرده بود تجلیل بعمل آورد .

گفتنی است در پی بازدید استانی مدیرکل امور ورزشی وزارت مردم و هیئت همراه به استان لرستان،ضمن بازدید از مجموعه ورزشی تفریحی استان در جهت استفاده بهینه و مفید ازقشر شریف کارگر تاکیدات لازم را به متولیان امور ارائه نمودند،شایان ذکر است جهانی مدیرکل تعاون کار و‌رفاه اجتماعی  و معاونین ایشان گزارشی از وضعیت موجود مجموعه های استان را بیان نمودند.m60
m59
m58
m57
m56

 

۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید