اخبار

جشنواره تعاونیهای برتر با رویکرد دانش بنیان برگزار می شود

جشنواره تعاونیهای برتر با رویکرد دانش بنیان برگزار می شود
مدیریت تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز از برگزاری جشنواره تعاونی‌های برتر در سطح ملی و استانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز، مدیریت تعاون این اداره کل با اعلام این خبر گفت: با هدف شناسایی تعاونی های موفق در سطوح استانی و ملی و به منظور معرفی الگوهای برتر به مخاطبین در بخش تعاونی ها و فراهم نمودن زمینه برای تشویق تعاونی ها و تلاش برای بهبود و ارتقاء در فعالیتهای کسب و کار خود، جشنواره تعاونی های برتر همزمان با سایر استان‌ها در سطح استانی و ملی برگزار می شود.

محمد علی محمد در ادامه گفت: فرآیند ثبت نام و به روزرسانی اطلاعات تعاونی ها از طریق سامانه جامع هوشمند بخش تعاون صورت می پذیرد و تعاونگران عزیز لازم است ، ابتدا با مطالعه راهنمای ثبت نام و مراحل کار و به روز رسانی و بارگذاری مستندات به آدرس اینترنتی https://taavoni.mcls.gov.ir که شامل شاخص های کمی و کیفی در این جشنواره آشنا شوند و سپس نسبت به درج اطلاعات خود در این سامانه اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: تعاونگران فقط تا بیستم خرداد ماه مهلت دارند تا نسبت به انجام کارهای مربوط به بارگذاری اطلاعات اقدام کنند و در صورت داشتن هرگونه ابهام و سوال می توانید با کارشناسان و مدیران استانی و تعاونی ها وسایل مربوط به خود را مطرح راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

علی محمد در ادامه گفت: امسال رویکرد جشنواره با توجه به شعار سال، مربوط به «تولید دانش بنیان و اشتغال زایی» خواهد بود و تعاونی هایی که در حوزه های دانش بنیان چه در بخش اشتغال زایی و چه در مباحث تولیدی فعالیتهایی داشته باشند، می توانند اطلاعات خود را در این سامانه بارگذاری تا در انتخاب تعاونی های برتر در جشنواره رقابت بپردازند.

مدیریت تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی همچنین از تشکیل کارگروه علمی اجرایی جشنواره تعاونی‌های برتر استان خبر داد و در ادامه گفت: فرایند زمانی ثبت نام از اول خرداد لغایت بیستم خرداد ماه خواهد بود و عملاً تا ۲۷ خرداد امتیاز رتبه بندی برای حضور در جشنواره توسط کارشناسان بررسی و اعلام و از بیست و هشتم ماه نیز فرایند تکمیل درخواست حضور در جشنواره تعاونی برتر استان ادامه خواهد یافت.

وی گفت تا پایان مرداد ماه فرآیند بررسی های شرکت کنندگان در این جشنواره به پایان خواهد رسید و نهایتاً جشنواره تعاونی‌های برتر در هفته تعاون با معرفی برترین ها در سطح ملی و استانی برگزار خواهد شد.

 

 برای دیدن گزارش تصویری این جلسه در سایت آپارات لینک زیر را کلیک کنید :

https://www.aparat.com/v/0bzKA 

۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۶:۴۹
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید