اخبار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کردستان: پایبندی به اصول و آرمان‌ها، ضامن موفقیت و رمز ماندگاری خدمت صادقانه است

پایبندی به اصول و آرمان ها، ضامن موفقیت و رمز ماندگاری خدمت صادقانه است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در مراسم تودیع و معارفه حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: زیبایی یک حراست به پست و مقام نیست بلکه اخلاق حسنه و پایبندی به اصول و آرمان ها، ضامن موفقیت و رمز ماندگاری خدمت صادقانه است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، در این مراسم  فرزاد پیشکاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت:دولت مردمی سیزدهم با رویکرد زنده کردن امیدها و ارتقاء سطح معیشت مردم پا به عرصه خدمتگزاری گذاشته است بنابراین لازم است همه مسئولان بویژه دست‌اندرکاران وزارت مردم، با احساس مسئولیت و تعهد خدمت به مردم، به تحقق اهداف و برنامه‌های این وزارتخانه جامه عمل بپوشانند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، حراست را حافظ و حارس اصول ارزشهای انقلاب اسلامی و آرمان‌های شهدا دانست و افزود: کردستان در کلام رهبری، سرزمین مجاهدت های خاموش لقب گرفته است.

وی تاکید کرد: این نامگذاری عمق ظلم ستم ضد انقلاب به مردم انقلابی کردستان را نمایان می‌کند بنابراین مسئولان باید از تمام ظرفیت‌ها برای خدمت کردن در این استان بهره برداری کنند.

در این مراسم از زحمات عباس ندیم صمدی تقدیر و ابراهیم عسگری به عنوان سرپرست جدید حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان منصوب شد.

شایان ذکر است ابراهیم عسکری از بازرسان این اداره کل بوده است.

  

۷ خرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید