اخبار

جشنواره تعاونی‌های برتر با رویکرد دانش‌بنیان در البرز برگزار می شود

جشنواره تعاونی های برتر با رویکرد دانش بنیان در البرز برگزار می شود
مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از برگزاری جشنواره تعاونی‌های برتر در سطح ملی و استانی با رویکرد دانش بنیان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز، محمد علی محمد با اعلام این خبر گفت: با هدف شناسایی تعاونی های موفق در سطوح استانی و ملی و به منظور معرفی الگوهای برتر به مخاطبین در بخش تعاونی ها و فراهم کردن زمینه برای تشویق تعاونی ها و تلاش برای بهبود و ارتقاء در فعالیتهای کسب و کار خود، جشنواره تعاونی های برتر همزمان با سایر استان‌ها در سطح استانی و ملی برگزار می شود.

مدیر امور تعاون اداره کل استان البرز گفت: فرآیند ثبت نام و به روزرسانی اطلاعات تعاونی ها از طریق سامانه جامع هوشمند بخش تعاون صورت می پذیرد و تعاونگران لازم است ، ابتدا با مطالعه راهنمای ثبت نام و مراحل کار و به روز رسانی و بارگذاری مستندات به آدرس اینترنتی https://taavoni.mcls.gov.ir که شامل شاخص های کمی و کیفی در این جشنواره آشنا شوند و سپس نسبت به درج اطلاعات خود در این سامانه اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: تعاونگران فقط تا بیستم خرداد ماه مهلت دارند تا نسبت به انجام کارهای مربوط به بارگذاری اطلاعات اقدام کنند و در صورت داشتن هرگونه ابهام و سوال می توانید با کارشناسان و مدیران استانی و تعاونی ها وسایل مربوط به خود را مطرح راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

علی محمد گفت: امسال رویکرد جشنواره با توجه به شعار سال، مربوط به «تولید دانش بنیان و اشتغال زایی» خواهد بود و تعاونی هایی که در حوزه های دانش بنیان چه در بخش اشتغال زایی و چه در مباحث تولیدی فعالیتهایی داشته باشند، می توانند اطلاعات خود را در این سامانه بارگذاری تا در انتخاب تعاونی های برتر در جشنواره رقابت بپردازند.

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین از تشکیل کارگروه علمی اجرایی جشنواره تعاونی‌های برتر استان خبر داد و گفت: فرایند زمانی ثبت نام از اول خرداد لغایت بیستم خرداد ماه خواهد بود و عملاً تا ۲۷ خرداد امتیاز رتبه بندی برای حضور در جشنواره توسط کارشناسان بررسی و اعلام و از بیست و هشتم ماه نیز فرایند تکمیل درخواست حضور در جشنواره تعاونی برتر استان ادامه خواهد یافت.

۷ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید