اخبار

دیدار مردمی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران با مردم شریف روستای مهدیرجه از توابع شهرستان گلوگاه

دیدار مردمی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران با مردم شریف روستای مهدیرجه از توابع شهرستان گلوگاه
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران با همراهی کلبادی نژاد رییس اداره تعاون کار شهرستان گلوگاه و رییس اداره روابط عمومی اداره کل همزمان با سفر استاندار به شرق استان مازندران با حضور در روستای مهدیرجه از توابع شهرستان گلوگاه ضمن دیدار با مردم شریف، اعضای شورای اسلامی و دهیار این روستا و بررسی مشکلات و درخواست های مردمی، از طرح های در حال اجرا در این روستا بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل، علی باقری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران صبح امروز جمعه مورخ ۶ خرداد ۱۴۰۱ با همراهی کلبادی نژاد رییس اداره تعاون کار شهرستان گلوگاه و میلادی رییس اداره روابط عمومی اداره کل همزمان با سفر استاندار به شرق استان مازندران با حضور در روستای مهدیرجه از توابع شهرستان گلوگاه ضمن دیدار با مردم شریف، اعضای شورای اسلامی و دهیار این روستا و بررسی مشکلات و درخواست های مردمی، از طرح های در حال اجرا در این روستا بازدید کردند.
گفتنیست در ادامه این بازدید و دیدارها مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران با هیئت همراه با حضور در منزل شهیدان گرانقدر محمدرضا و علی اصغر عموزاد خلیلی، از ایثارگری های خانواده این شهیدان گرانقدر تجلیل کردند.
شایان ذکر است ارائه پیشنهاد تشکیل تعاونی توسعه روستایی و انجام پروژه های مختلف جهت سود رسانی به همه مردم روستا در راستای برقراری عدالت اجتماعی توسط مدیر کل انجام شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل، مشکل عدم لوله کشی از سرچشمه به محل مخزن آب جدید، مشکل قرار گرفتن بخش هایی از روستا در بافت، ترمیم و بازسازی زمین فوتبال که توسط سیل از بین رفته بود و... از عمده مشکلات مطرح شده توسط مردم این روستا بود.
۷ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید