اخبار

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از اداره شهرستان آران و بیدگل

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از اداره شهرستان آران و بیدگل
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در سفر یک روزه خود به شهرستان آران و بیدگل ضمن حضور در جلسه کارگروه
رفع موانع تولید استان در شهرستان آران و بیدگل از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان بازدید و با کارکنان این مجموعه گفتگو کرد.

در ابتدای جلسه، حسن اربابی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل  نیز ضمن خوشامد گویی به مدیرکل و هیأت همراه گزارشی از عملکرد اقدامات این اداره در حوزه های تخصصی ارائه کرد و ضمن تبیین مسائل ساختمان اداری و چارت سازمانی این اداره، خواستار حل مشکلات این شهرستان شد.

 میثم مداحی در این دیدار از تلاش و همکاری کارکنان در پیشبرد اهداف وزارت تعان، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان آران و بیدگل قدردانی کرد و اظهار داشت: با وجود محدویت ها و کمبود امکانات همکاران ما با هم افزایی و استفاده مطلوب از ظرفیت های موجود در ارائه خدمت به جامه مخاطب تلاش می کنند و این امر مسئولیت و رسالت ما را در رسیدگی به امور رفاهی و معیشتی کارکنان سنگین می کند.

مداحی افزود: در شرایط کنونی جامعه و با توجه به مشکلات اجتماعی و معیشتی مردم لازم است برخورد مناسب و انسان دوستانه با ارباب رجوع و انجام دقیق و سریع  امور ارباب رجوع در دستور کار همه کارکنان باشد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان همچنین گفت: افزایش خدمات رفاهی کارکنان، پیگیری حقوق و مسائل استخدامی کارکنان در دستور کار قرار دارد و امیدواریم با ایجاد ظرفیت های تجمیعی بتوانیم امکانات مناسبی را برای همکاران فراهم نماییم.

 محمد مغزی سرپرست مدیریت روابط کار اداره کل نیز ضمن تشکر از همکاران حوزه روابط کار در کیفیت بالای آرای صادره در مراجع حل اختلاف و کاهش 50 درصدی مقرری بیگران بیمه بیکاری در این شهرستان گفت: شهرستان آران و بیدگل در  تشکیل تشکل های کارگری و کارفرمایی و تعداد آرای سازشی در مراجع حل اختلاف رشد قابل توجهی داشته که قابل تقدیر است .

 وی درخصوص مشکلات سامانه جامع روابط کار اظهار داشت: مشکلات سامانه احصا و به وزارت خانه اعلام شده و در راستای رفع این مشکلات اقدامات لازم صورت گرفته است.

در ادامه این جلسه کارکنان  اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل به تبیین مسایل، نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

۷ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۳۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید