اخبار

اولین جلسه اتاق فکر حوزه تعاون خراسان رضوی برگزار شد

اولین جلسه اتاق فکر حوزه تعاون خراسان رضوی برگزار شد
با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی، اولین جلسه اتاق فکر تعاون استان در محل اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، اولین جلسه اتاق فکر تعاون با حضور مدیر کل، اساتید دانشگاه فردوسی، جهاد دانشگاهی، مدیریت و روسای حوزه تعاون و ... با توجه به دستور کار جلسه تشکیل شد.

در ابتدای جلسه رئیس اداره ترویج ، آموزش و تحقیقات تعاونی ها، با اشاره به وظایف اعضای اتاق فکر به بیان مطالبی پیرامون موضوعات پیشنهادی وحمایت از پایان نام های کارشناسی ارشد، دکتری و وظایف و تعهدات اداره کل در حوزه پژوهش پرداخت.

سپس نمایندگان دانشگاه فردوسی و سازمان جهاد دانشگاهی ضمن اعلام آمادگی جهت انجام پایان نامه و طرحهای پژوهشی، نقطه نظراتشان پیرامون مباحث مطرح شده در دستور جلسه و مرتبط با حوزه تعاون را عنوان کردند.

منوچهر محمدی مقدم سرپرست مدیریت تعاون اداره کل استان نیز ضمن استقبال از همکاری و تعامل با دانشگاه بر این مهم تاکید داشت.

همچنین محمدامین بابایی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در خصوص ایده سازی در محل اتاق فکر و گستردگی فعالیتهای اتاق فکر حوزه تعاون و لزوم همکاری مراکز دانشگاههای و موسسات آموزشی، مراکزکار آفرینی، انجمن شتابدهنده ها به اتاق فکر و همکاریاتاق فکر تعاون با کمیته پژوهشی اداره کل جهت رسیدن به اهداف عالیه  مواردی را مطرح کرد.

 

۷ خرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید