اخبار

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان با حضور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، سرپرست فرمانداری کاشان
و جمعی از مسئولین این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم میثم مداحی ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات حسن رمضانی در دوران تصدی ریاست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان گفت: رییس قبلی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشان  از مدیران موفق در حوزه کار و تولید بوده اند.

وی در خصوص جایگاه شهرستان کاشان در حوزه اشتغال و کارآفرینی گفت: کاشان جزو شهرهای نمونه است که به خوبی در سطح استان شناخته شده و مهمترین عامل برای این معرفی در سطح کشور موفقیت هایی است که طی سال های اخیر کسب شده است.

محمد شریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان نیز در این جلسه گفت: فرصت خدمت به مردم و ارباب رجوع موهبتی است الهی که نصیب خادمان مردم شده است و باید از این فرصت به نحوی استفاده کنیم تا مبادا حسرت آن را در آینده بخوریم.

وی با بیان اینکه ادارات تعاون کار ورفاه اجتماعی به مثابه چتر حمایتی و امنیتی برای کسانی است که مطابق مقررات و قوانین فعالیت می کنند تصریح کرد: این ادارات می بایست به عنوان ملجأ و مأمن کارگران، کارفرمایان و تعاونگران به وظیفه خود به خوبی عمل کنند.

در ادامه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اهدای لوح تقدیر از  زحمات حسن رمضانی رئیس سابق اداره تعاون کار ور فاه اجتماعی شهرستان کاشان تقدیر و تشکر نموده و محمدباغبانی را به عنوان سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی  این شهرستان معرفی نمود.

 

۷ خرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید