اخبار

سیاوش آقاجانی خبر داد:

تیم های بازرسی به مدارس غیردولتی اعزام می شوند

تیم های بازرسی به مدارس غیردولتی اعزام می شوند
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان از اعزام تیم های بازرسی به منظور بررسی و ارزیابی عملکرد مدارس غیردولتی در اجرای قوانین کار برای معلمان مشمول قانون کار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان، اعضای انجمن صنفی کارگری معلمان و شاغلین مدارس غیر دولتی استان با سیاوش آقاجانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار که با هدف طرح مشکلات معلمان مشمول قانون کار برگزار شد، هر یک از اعضای انجمن به بیان مشکلات و مطالبات خود پرداختند.

سیاوش آقاجانی در این نشست با اشاره به مشکلاتی در بخش حقوق و دستمزد، بیمه و قردادهای کار معلمان مشمول قانون کار گفت: این مطالبات به حق هستند و دستور پیگیری نیز صادر می شود.

آقاجانی اضافه کرد: آن دسته از مسایل و مشکلات معلمان و شاغلین مدارس غیر دولتی  که در حوزه اختیارات اداره کل است به صورت مستقل پیگیری می شود و بخش دیگر نیز با تعامل با اداره کل آموزش و پرورش بررسی خواهد شد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان با تشریح نقش انجمن های صنفی و تشکل های کارگری و کارفرمایی یادآور شد : انجمن صنفی کارگری معلمان و شاغلین مدارس غیر دولتی به عنوان یک تشکل رسمی و دارای مجوز باید به رسمیت شناخته شود.

وی بابیان این مطلب از رایزنی خود با مدیرکل آموزش و پرورش استان به منظور به رسمیت شناختن، بهره مندی از ظرفیت ها و مشارکت دادن این انجمن در اقدامات مشترک و پیگیری مطالبات صنفی معلمان خبر داد.

سیاوش آقاجانی همچنین از اعزام تیم های بازرسی به منظور بررسی و ارزیابی عملکرد مدارس غیردولتی در اجرای قوانین کار برای معلمان مشمول قانون کار خبر داد.

لازم به ذکر است: در این نشست سرپرست مدیریت روابط کار و روسای ادارات روابط کار و تشکلات کارگری و کارفرمایی استان نیز حضور داشتند.

۷ خرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید