اخبار

حامد ویس کرمی به عنوان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران معرفی شد

تکریم و معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران
در آیینی با حضور علی موسوی جم مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعضای شورای هماهنگی شامل دستگاه ها، سازمانها و بانکهای تابع وزارت مردم در استان تهران و اعضای شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران مراسم تکریم تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست سابق این اداره کل و معارفه حامد ویس کرمی به عنوان مدیر کل جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز شنبه 07/03/1401 در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این مراسم علی موسوی جم مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی با قدردانی از خدمات و تلاشهای تهمینه دانیالی و همچنین کارکنان خدوم و سختکوش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، بیان داشت: خانم دانیالی طی مدتی که به عنوان سرپرست این اداره کل منصوب شده بود با روحیه جهادی و خستگی ناپذیر خود دلسوزانه، مادرانه و بدور از حاشیه با صبر و حوصله خدمت نمود.

وی با تاکید بر اینکه این وزارتخانه از توانمندی و مدیریت تهمینه دانیالی در سنگری دیگر استفاده خواهد کرد، افزود: در مدت کوتاهی که ایشان در سمت سرپرستی این اداره کل فعالیت داشتند برگ سبزی در خدمت رسانی به مردم و جامعه هدف در کارنامه خود ثبت نمودند.

تکریم

در ادامه این مراسم تهمینه دانیالی سرپرست سابق اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ضمن قدردانی از تلاشها و همکاری مدیران و کارکنان این این اداره کل، بیان داشت: عملکرد مطلوب ما نتیجه خرد جمعی، سختکوشی و دلسوزانه تمامی همکاران بوده که دوشا دوش هم برای تحقق اهداف سازمانی و خدمت رسانی به شهروندان تلاش کردند.

در بخش پایانی این آیین حامد ویس کرمی مدیر کل جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهدای سلامت و امنیت، اظهار داشت: شهدا و امام شهدا ناظر بر اعمال و رفتار ما هستند و امروزه امنیت کشورمان مدیون خون پاک آن دلاور مردان و شیر زنانی است که با از خود گذشتگی و نثار جان خود برای ما عزت، آبرو و سربلندی به ودیعه گذاشتند.

تکریم

وی افزود: امیدوارم با همکاری ، همدلی، برنامه ریزی و هماهنگی بتوانیم برای بهبود کیفی، کمی و سریع ارایه خدمات به مردم ولایتمدار استان تهران موفق عمل نماییم.

وی در ادامه گفت: توفیق خدمت به مردم عنایت و موهبتی از سوی خداوند متعال است و شکرانه این نعمت چیزی نیست جز ارائه خدمات مطلوب به مردم که ولی نعمتان ما هستند.

تکریم

شایان ذکر است حامد ویس کرمی عنوان مدیر کلی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) و مدیر کلی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان را در کارنامه خود دارد.

تکریم

در خاتمه این مراسم با اهدا لوحی از سوی حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تهمینه دانیالی از وی تقدیر به عمل آمد و با ابلاغ حکمی از سوی مقام عالی وزارت مردم حامد ویس کرمی به عنوان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران منصوب شد.

۸ خرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید