اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام:رسالت صندوق کارآفرینی حمایت از تولید و اشتغال است

مدیر کل تعاون، کار و  رفاه اجتماعی ایلام:رسالت صندوق کارآفرینی حمایت از تولید و اشتغال است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: با توجه به رسالت کلی صندوق در حمایت از تولید و اشتغال، می تواند در تحقق شعار سال ۱۴۰۱ موثر باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، نورالدین الیاسی روز شنبه  در آیین  تودیع و معارفه مدیر صندوق کارآفرینی امید استان که با حضور معاون، معاون بازرسی، حقوقی و امور استانهای صندوق کارآفرینی امید کشور برگزار شد، افزود: صندوق کار آفرینی امید، سه بحث حمایت از طرح های تولیدی و اشتعال زا ، حمایت از تامین مالی خرد و محرومیت زدایی در کشور را سرلوحه کار خود قرار داده است.

وی ادامه داد: در لایحه بودجه ۱۴۰۱ مقرر شده صندوق پیشرفت و عدالت ایران جایگزین صندوق کارآفرینی امید شود و همچنین در ۳۱ استان صندوق‌های تابعه راه اندازی شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام تاکید کرد: هم اکنون صندوق کارآفرینی امید با  ارائه تسهیلات خرد به اشتغال و تکمیل و توسعه بنگاه‌های کوچک و متوسط می پردازد.

آیین تودیع و معارفه رییس صندوق کارآفرینی امید ایلام با حضور معاون بازرسی، حقوقی و امور استان ها، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر شعب بانک ملی استان برگزار و از زحمات همت اله ناصری مدیر سابق تقدیر و مرتضی دالوند بعنوان مدیر جدید صندوق کارآفرینی امید ایلام معرفی شد.

۸ خرداد ۱۴۰۱ ۰۷:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید