اخبار

حمایت از طرح‌های تولیدی و اشتغالزا اولویت صندوق کارآفرینی امید است

حمایت از طرح‌های تولیدی و اشتغالزا اولویت صندوق کارآفرینی امید است
معاون بازرسی، حقوقی و امور استان های صندوق کارآفرینی امید گفت: حمایت از تولید و ایجاد کسب و کارهای کوچک، متوسط و خانگی از اولویت‌های صندوق کارآفرینی امید در سال ۱۴۰۱ است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، حسین نظریان روز شنبه در آیین تودیع و معارفه رییس صندوق کارآفرینی امید ایلام اظهار داشت: وظیفه ما برای تحقق شعار سال رشد اقتصادی، محرومیت زدایی و اشتغال است و باید نسبت به این موضوع با دید مطالبه گرانه نگاه کرد.

وی افزود: با توجه به جوان بودن صندوق کارآفرینی امید  انتظار می رود بانک ملی این صندوق را در حوزه مالی و اعتباری حمایت کند.

معاون بازرسی، حقوقی و امور استان های صندوق کارآفرینی امید گفت: با توجه به ساختار جوان صندوق کارآفرینی امید پرسنل آن به لحاظ درآمدی در جایگاه مناسب خود قرار ندارند که باید مورد حمایت قرار بگیرند.

نظریان یادآور شد: این صندوق دست راست دولت در حوزه اشتغال بوده و بخاطر ساختار جوان آن نتوانسته است در رقابت با بانک ها قرار گیرد.

وی در خصوص صندوق کارآفرینی امید ایلام نیز اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید ایلام بین صندوق های کشور عملکرد درخشانی دارد و باید این تعامل با رییس جدید نیز برقرار شود و این عملکرد ادامه یابد.

۸ خرداد ۱۴۰۱ ۰۷:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید