اخبار

مرکز نوآوری کشور از تعاونی های استان البرز حمایت می کند

مرکز نوآوری کشور از تعاونی های استان البرز حمایت می کند
نشست مدیر مرکز نوآوری تعاون کشور و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در خصوص همکاری‌های دوجانبه در محل این اداره کل تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز، این نشست که با حضور علی اکبر ابراهیم نژاد رئیس مرکز نوآوری کشور (منتا) و عبدالله دارایی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز و محمدعلی محمد مدیریت تعاون اداره کل در خصوص راهکارهای توسعه همکاری طرفین و استفاده از  تسهیلگری این مرکز در خصوص ظرفیت های میان بخشی تعاون کشور که شامل تعاونی فعال، اتحادیه‌ های تعاونی، اتاق تعاون و سایر تشکل‌های بخش تعاون و زیست‌بوم نوآوری کشور شامل پارک‌های علم و فناوری، مراکز نوآوری، مراکز رشد، شتاب‌دهنده‌ ها، استارتاپ‌ ها و نهادهای پشتیبان منتا در استان البرز بحث و گفتگو شد.

 راهکار های بهره مندی تعاونگران استان البرز از خدمات مرکز نوآوری کشور در بخش سرمایه گذاری ، تامین سرمایه و منابع مالی تعاونی‌ها و همچنین ارتقاء سطح دانش فنی و نوآورانه تعاونی های فعال استان با بهره‌مندی از فرصت های قانونی از موارد مورد بحث و گفتگوی این نشست بود.

در این نشست رئیس مرکز نوآوری کشور بر خدمات این مرکز در تسهیل گری به وسیله ابزارهای چون مراکز نوآوری و توسعه تعاونی های استان به شتاب دهنده های مستقر در متنا برای بخش تعاون استان البرز تاکید کرد.

عبدالله دارایی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز نیز انتظارات خود از مرکز  توسعه  نوآوری  استان البرز  و لزوم  تحول  در  مدیریت  نوآوری  و اجرای  برنامه های  تحول آفرین در  شرکت های  تعاونی  استان  را از نیازهای اصلی این  بخش دانست و با اعلام همکاری  مجموعه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز، خواستار توجه ویژه به مجموعه استان البرز شد.

۸ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۲۵
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید