اخبار

فراخوان انتخاب بازنشسته نمونه، همسر بازمانده نمونه و از کار افتاده کلی نمونه در استان خوزستان

فراخوان انتخاب بازنشسته نمونه، همسر بازمانده نمونه و از کار افتاده کلی نمونه در استان خوزستان
مدیر کل تامین اجتماعی خوزستان بازنشستگان، مستمری بگیران و ازکارافتادگان کلی استان خوزستان را به شرکت در فراخوان انتخاب بازنشسته، همسر بازمانده و از کار افتاده کلی نمونه دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان ؛ عبدالرضا روشنی گفت: سازمان تامین اجتماعی درنظر دارد به "مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان" و به منظور تکریم مقام ارزشمند بازنشستگان ، همسران بازمانده و از کارافتادگان کلی نمونه به عنوان اسوه های صبر و استقامت و خردورزی درجمع خانواده و جامعه، نسبت به انتخاب و تجلیل از این عزیزان اقدام نماید. از تمامی بازنشستگان، همسران بازمانده و از کارافتادگان کلی سازمان تامین اجتماعی استان خوزستان دعوت می شود برای دریافت فرم به واحد امور مستمری های شعب سازمان تامین اجتماعی استان خوزستان یا دفاتر کانون های بازنشستگی سراسر استان مراجعه و در صورت دارا بودن شرایط لغایت 18/03/1401 نسبت به تکمیل و ارسال فرم اقدام  نمایند. 
 
عبدالرضا روشنی  به منظور حفظ سلامت و رفاه حال متقاضیان افزود: بازنشستگان، مستمری بگیران، و از کارافتادگان عزیز می توانند در صورت واجد شرایط بودن با تکمیل و تحویل فرم اطلاعات و ارائه مدارک و مستندات لازم (کپی صفحات شناسنامه، کپی پشت و روی کارت ملی، آخرین حکم بازنشستگی و ارائه توضیحات ضروری حداکثر یک برگ a4 ) به واحد مستمری های اداره کل یا شعب تامین اجتماعی استان خوزستان از طریق مراجعه حضوری یا پست سفارشی تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 18/03/1401 در این فراخوان شرکت نمایند. مدیرکل استان افزود: پس از بررسی فرم های تکمیل شده در اداره کل تامین اجتماعی استان خوزستان، بازنشسته نمونه، مستمری بگیر نمونه و ازکارافتاده نمونه معرفی خواهند شد.
۸ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید