اخبار

نامه رییس دانشگاه علامه طباطبایی به دکتر عبدالملکی

نشست ورزش و سالمندی زنان نتایج مطلوبی بهمراه داشت

نشست ورزش و سالمندی زنان نتایج مطلوبی بهمراه داشت
امید است این توصیه ها که حاصل جمع صاحب نظران و هیات علمی و متولیان اجرایی بخش های مختلف است با دستور حضرتعالی مود توجه قرار گیرد.

 رییس دانشگاه علامه طباطبایی در نامه ایی به وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از برگزاری سمینار تخصصی "ورزش و سالمندی زنان" در ایران از سوی اداره کل ورزش کارگران تقدیر کرده و آمادگی این دانشگاه را برای تداوم همایش ها و سمینارهای مشابه اعلام داشته است.

دکتر عبدالله معتمدی در این نامه به حجت الله عبدالملکی نوشته است : نشست ورزش و سالمندی بانوان در ایران که از سوی اداره کل ورزش کارگری و مشارکت اساتید دانشگاه و صاحب نظران امر ورزش برگزار شد نتایج مطلوب و خوبی داشته است که ماحصل آن در چارچوب توصیه های سیاستی تقدیم می گردد.

امید است این توصیه ها که حاصل جمع صاحب نظران و هیات علمی و متولیان اجرایی بخش های مختلف است با دستور حضرتعالی مود توجه قرار گیرد.

رییس دانشگاه علامه طباطبایی در پایان از اعلام آمادگی جهت تداوم این سیمنارها گفته است و ادامه می دهد: این دانشگاه آمادگی خود را برای انجام پژوه های مورد نیاز آن سازمان و ارائه راهکارهای سیاستی و اجرایی مناسب و کاربردی اعلام می دارد.

نشست ورزش و سالمندی زنان (چالش ها ، پیامدها و راهکارها ) در ایران در تاریخ 24 آذرماه 1400 با حضور اساتید و صاحب نظرانی مثل : دکتر عبدالله معتمدی رییس دانشگاه علامه  – دکتر حسام عباسی رییس توسعه ورزش و سالمندی– دکتر سیدامیر حسینی رییس انجمن شرکت ها – دکتر رضا صابونچی رییس دانشگاه آزاد بروجرد  – دکتر محمد فرامرزی عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان ، همچنین  خانم ها افسانه بیابانی معاون بانوان سازمان ورزش شهرداری- پریسا خواجه نژار معاون اداره کل ورزش وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی –آناهیتا سیفی مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه علام و خانم مینو باسامی رییس پژوهشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه علامه و استقبال خوب  شرکت کنندگانی از سراسر کشور برگزار شد.

۸ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید