اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: انجام دقیق و سریع امور ارباب رجوع در دستور کار همه کارکنان باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: انجام دقیق و سریع امور ارباب رجوع در دستور کار همه کارکنان باشد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در سفر به شهرستان آران و بیدگل ضمن حضور در نشست کارگروه رفع موانع تولید استان در دیدار با کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان تاکید کرد: انجام دقیق و سریع امور ارباب رجوع در دستور کار همه کارکنان باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان،میثم مداحی در این دیدار از تلاش و همکاری کارکنان در پیشبرد اهداف وزارت تعان، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان آران و بیدگل قدردانی کرد و اظهار داشت: با وجود محدویت ها و کمبود امکانات همکاران ما با هم افزایی و استفاده مطلوب از ظرفیت های موجود در ارائه خدمت به جامعه مخاطب تلاش می کنند و این امر مسئولیت و رسالت ما را در رسیدگی به امور رفاهی و معیشتی کارکنان سنگین می کند.

وی افزود: در شرایط کنونی جامعه و با توجه به مشکلات اجتماعی و معیشتی مردم لازم است برخورد مناسب و انسان دوستانه با ارباب رجوع و انجام دقیق و سریع  امور ارباب رجوع در دستور کار همه کارکنان باشد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان همچنین گفت: افزایش خدمات رفاهی کارکنان، پیگیری حقوق و مسائل استخدامی کارکنان در دستور کار قرار دارد و امیدواریم با ایجاد ظرفیت های تجمیعی بتوانیم امکانات مناسبی را برای همکاران فراهم کنیم.

 محمد مغزی سرپرست مدیریت روابط کار اداره کل نیز ضمن تشکر از همکاران حوزه روابط کار در کیفیت بالای آرای صادره در مراجع حل اختلاف و کاهش 50 درصدی مقرری بگیران بیمه بیکاری در این شهرستان گفت: شهرستان آران و بیدگل در  تشکیل تشکل های کارگری و کارفرمایی و تعداد آرای سازشی در مراجع حل اختلاف رشد قابل توجهی داشته که قابل تقدیر است .

 وی درخصوص مشکلات سامانه جامع روابط کار اظهار داشت: مشکلات سامانه احصا و به وزارتخانه اعلام شده و در راستای رفع این مشکلات اقدامات لازم صورت گرفته است.

در ابتدای این نشست، حسن اربابی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل نیز گزارشی از عملکرد اقدامات این اداره در حوزه های تخصصی ارائه کرد و ضمن تبیین مسائل ساختمان اداری و چارت سازمانی این اداره، خواستار حل مشکلات این شهرستان شد.

در ادامه این نشست کارکنان  اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل به تبیین مسائل، نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

۸ خرداد ۱۴۰۱ ۱۵:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید