اخبار

از کارآفرینان استان کرمان در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تجلیل شد

از کارآفرینان استان کرمان در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تجلیل شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان ، این مراسم ظهر امروز با حضور استاندار کرمان / شهباز حسن پور رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی / دکتر پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی / حجت الاسلام غضنفرآبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی / منصور شکر الهی نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی کرمان در مجلس شورای اسلامی / صمد الله محمدی نماینده مردم بافت، ارزوئیه و رابر در مجلس شورای اسلامی و مدیران و کارآفرینان استان کرمان در استانداری کرمان برگزار شد .
در این مراسم مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان کرمان از وجود ۱۰ هزار کارآفرین شناسنامه‌دار در استان کرمان خبر داد و گفت : کارآفرینی حلال مشکلات اقتصادی کشور است .

مجتبی مصباح با بیان اینکه مفهوم کارآفرینی با اشتغالزایی متفاوت است گفت : کارآفرینان با ایده های نو می توانند اشتغالزایی کنند و از بستر اقتصاد درون زا و مقاومتی مشکلات اقتصادی کشور را رفع نمایند .

وی از فرایند انتخاب برگزیدگان چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان سخن به میان آورد و اظهار کرد: ۲۲۴ نفر در سامانه انتخاب کارآفرینان برتر ثبت‌نام کردند و پس از داوری‌های مجازی ۵۳ نفر برگزیده و از این تعداد ۲۳ مورد به بازدید میدانی رسیدند و ۳ نفر به مرحله کشوری انتخاب کارآفرین برتر راه پیدا کردند.

۸ خرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید