اخبار

ایجاد ۲۳ هزار و ۸۳۶ فرصت شغلی در استان مرکزی هدفگذاری شد

ایجاد ۲۳ هزار و ۸۳۶ فرصت شغلی در استان مرکزی هدفگذاری شد
معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ایجاد ۲۳ هزار و ۸۳۶ فرصت شغلی امسال در این استان هدفگذاری شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی «نگین براتی» افزود: این تعداد اشتغال بر اساس پیش‌بینی ظرفیت و پتانسیل دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی مشخص شده است.

وی بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی باید تلاش کنند تا اشتغال هدفگذاری شده از مسیرهای مختلف از جمله منابع داخلی، منابع اشتغالزایی قانون بودجه و برنامه‌های مختلف وزارتخانه‌ای تامین شود.

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی مکلف هستند هر اشتغالی که ایجاد می‌شود را در سامانه رصد به ثبت رسانده و بدانند ثبت در این سامانه ملاک ارزیابی اشتغال‌زایی هر دستگاه است.

براتی اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی که اشتغال خود را در سامانه رصد به ثبت نرسانند جزو آمار برنامه‌ای آنها محسوب نمی‌شود و توجه به این مهم امری ضروری است.

وی گفت: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین نامگذاری شده و این مهم رسالت تحقق اشتغال را در جامعه از سوی دستگاه‌های مربوطه سنگین تر کرده و باید از هیچ کوششی دریغ نکنند.

۸ خرداد ۱۴۰۱ ۱۵:۰۷
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید