اخبار

تشکیل ستاد برگزاری مسابقه بزرگ رالی خانوادگی کارگران به مناسبت دهه فجر

تشکیل ستاد برگزاری مسابقه بزرگ رالی خانوادگی کارگران به مناسبت دهه فجر
در رالی خانوادگی کارگران بیش از 150 دستگاه ماشین، مسافت 1443 کیلومتری منطقه آزاد انزلی در کنار دریای خزر تا منطقه آزاد اروند در سواحل نیلگون خلیج فارس را طی خواهند کرد.

اولین جلسه ستاد برگزاری رالی بزرگ خانوادگی کارگران به مناسبت دهه فجر و گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

طرح رالی مذکور به همت انجمن موتورسواری و اتومبیل رانی فدراسیون ورزش کارگری و تصویب معاونت فرهنگی و اجتماعی تکرا ارائه شده، قرار است با حضور بیش از 150 دستگاه ماشین به سرنشینی کارگران و خانواده های آنان از منطقه آزاد انزلی در کنار دریای خزر آغاز و در منطقه آزاد اروند در سواحل نیلگون خلیج فارس خاتمه یابد.(مسافتی نزدیک به 1443 کیلومتر) این رالی طی 4 روز و با عبور از هفت استان و همراه با برنامه های شاد به عنوان فعالیتی اجتماعی و ملی، پیام هایی را برای مردم کشور در خصوص رانندگی سالم، مسافرت ایمن، شناسایی مناطق گردشگری، حفظ محیط زیست، مصرف بهینه انرژی و... برگزار خواهد شد.

در این جلسه که با حضور مهندس حیدریان(معاون فرهنگی و اجتماعی)، بیژن خراسانی(نایب رئیس فدراسیون)، امیر حسینی(مشاور ورزشی )، دکتر شیری(دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور)، موسوی(مدیر کل امور ورزشی ) و نمایندگان سازمان های محیط زیست، نیروی انتظامی، وزارت کشور، سازمان گردشگری، هلال احمر، سازمان امداد و نجات، سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار گردید؛ برنامه های مختلف در خصوص کم و کیف برگزاری ستاد مذکور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

مهندس حیدریان هدف از برگزاری این طرح را نمایش توانمندی عمومی کارگران و ایجاد زمینه شادی و نشاط با هدف افزایش بهره وری در محیط کار و تولید عنوان کرد که می تواند در کنار این رالی برنامه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، زیست محیطی، گردشگری برای جامعه مخاطب کارگری و عموم مردم به اجرا گذاشته شود.

سپس دکتر شیری برنامه های ستاد برای اجرای این رالی بزرگ را تشریح و از نمایندگان سازمان های مختلف درخواست کرد با توجه به برنامه ها و وظایف در نظر گرفته شده، نهایت سعی و همکاری در خصوص رالی مذکور انجام گیرد. که در ادامه محمودی معاون مدیر کل امنیتی وزیر کشور برگزاری چنین رالی را با توجه به جامعه هدف کارگری بسیار مناسب دانست و از موافقت و همکاری کامل وزارت کشور با چنین رویدادی در ایام دهه فجر خبر داد.  

۷ دی ۱۳۹۴ ۱۳:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید