اخبار

همایش ورزش های همگانی ، کارگران و کارکنان وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی برگزار شد

همایش ورزش های همگانی ، کارگران و کارکنان وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی برگزار شد
همزمان با سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همایش ورزش های همگانی ،کارگران و کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد .

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، این همایش به همت اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رشته های تیر و کمان، دارت ، فیریزبی، طناب زنی و ورزش صبحگاهی و با استقبال پر شور کارکنان وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

این همایش با نرمش صبحگاهی کارمندان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیریت حیدر قاسمی نژاد رییس انجمن ورزش صبحگاهی (روزانه ) فدراسیون ورزش های همگانی آغاز شد .

قاسمی نژاد در حاشیه این مراسم گفت: این همایش به مناسبت یوم الله 22 بهمن به همت اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شده که هدف از آن ایجاد شور و نشاط و تحرک در میان کارکنان است .

وی ادامه داد: تمامی کارمندان زن و مرد در این وزارتخانه با هدایت اینجانب به انجام ورزش صبحگاهی پرداختند که قطعا با انجام حرکات ورزشی شور و نشاط و سرور در میان آنها بوجود آمد .  

رییس انجمن ورزش صبحگاهی تاکید کرد: هم اکنون 22 میلیون نفر در سطح کشور از تمامی نهادها و سازمان ها به صورت روزانه در پارک ورزش صبحگاهی انجام می دهند.

در ادامه سید حسین موسوی مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم گفت: متاسفانه کارمندان هیچ گونه تحرکی ندارند و فعالیت بدنی را فراموش کرده اند لذا با برگزاری این همایش قصد آشتی کارمندان را با ورزش داریم .

وی در ادامه به آیین نامه توسعه و تعمیم ورزش کارمندان دولت اشاره و اظهار کرد: در این آیین نامه به کارمندان اجازه می دهد که هفته ای 4 ساعت با نظر موافق مدیر از خدمات ورزشی استفاده کنند.

احمدبیگی معاون اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم با اشاره به تحقیقی که سال گذشته در این وزارتخانه انجام شد، بیان کرد: در 4 ماهه اول سال 93 حدود 1320 نفر به درمانگاه وزارتخانه مراجعه کرده اند و 657 نفر از مرخصی استعلاجی استفاده کرده اند .

وی ادامه داد: بیشتر مشکلات مراجعه کنندگان مشکلات متابولیکی همانند فشارخون ، دیابت و چاقی بوده است .

وی در ادامه نقش ورزش را در کاهش بیماریها مورد تاکید قرار داد.

لازم به ذکر است در این مراسم همچنین به 10 نفر از شرکت کنندگان جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید