اخبار

همدان قهرمان مسابقات فوتسال دسته دوم کارگران کشور در تهران شد

همدان قهرمان مسابقات فوتسال دسته دوم کارگران کشور در تهران شد
شرکت شیشه همدان، پارس خزر گیلان، پتروشیمی کرمانشاه و خانه کارگر طبس نماینده خراسان جنوبی در رده های اول تا چهارم این رقابت ها ایستادند. کاپ اخلاق نیز به فوتسالیست های کارگر استان مرکزی رسید.

مسابقات فوتسال دسته دوم قهرمانی کارگران کشور که از صبح شنبه 24 بهمن ماه و با شرکت 12 تیم در استادیوم شهید معتمدی کارگران تهران برگزار شد با قهرمانی شرکت شیشه همدان به پایان رسید. پارس خزر گیلان، پتروشیمی کرمانشاه و خانه کارگر طبس نماینده خراسان جنوبی در رده های دوم تا چهارم این رقابت ها ایستادند. کاپ اخلاق نیز به فوتسالیست های کارگر استان مرکزی(شرکت تولید لوازم یدکی موتور ایران) رسید.

عصر امروز و در فینال این رقابت ها تیم قدرتمند همدانی موفق شد در یک دیدار جذاب، حساس و پرگل با نتیجه 8 بر 3 حریف سختکوش خود تیم پارس خزر گیلان را شکست داده و بر سکوی قهرمانی این رقابت ها قرار بگیرد. همچنین دیدار فینال این رقابت ها با حساب 2 بر 1 به سود پتروشیمی کرمانشاه به پایان رسید.

بدین ترتیب 3 تیم برتر این رقابت ها به دسته اول فوتسال کارگران کشور راه یافتند.

در این دوره از مسابقات تیم هایی از استان های اردبیل، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، بوشهر، سمنان، سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، مرکزی و همدان به مدت 5 روز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ۱۴:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید