اخبار

تهران قهرمان مسابقات آمادگی جسمانی بانوان کارگر کشور در سیرجان شد

تهران قهرمان مسابقات آمادگی جسمانی بانوان کارگر کشور در سیرجان شد
در این رقابت ها که با نام گرامیداشت هفته دولت و با حضور 17 تیم از استان‌های مختلف در سالن هلال احمر سیرجان برگزار شد تیم های تهران، اصفهان و فارس مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی و به نقل از دکتر آیرم، در پایان مسابقات آمادگی جسمانی بانوان کارگر کشور که با حضور 17 تیم از استان‌های مختلف و با نام گرامیداشت هفته دولت در سالن هلال احمر سیرجان در دو ماده استقامت و ایستگاهی برگزار شد تیم های تهران، اصفهان و فارس مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش انفرادی نیز در 3 رده سنی مختلف نفرات برتر مشخص شدند که اسامی آن ها به شرح زیر می باشد:

رده سنی اول(20 تا 29 سال):

مولود ذوالانواری از فارس، فریبا سرلک از تهران، فروغ آهنگر از اصفهان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

رده سنی دوم(30 تا 39 سال):

موسویان از اصفهان، زهرا کوچکی از البرز، پریسا احمدی از فارس به ترتیب موفق به کسب رتبه های برتر شدند.

رده سنی سوم(40 سال به بالا):

افسانه فرهادی از تهران، پگاه شاکرمی از کهگلویه و بویر احمد، فاطمه میر شکاری از فارس نیز به ترتیب به عنوان نفرات برتر این رده سنی انتخاب شدند.

در این رقابت ها تیم هایی از استان‌های اصفهان، البرز، تهران، چهارمحال‌بختیاری، خراسان رضوی و خراسان شمالی، فارس، قزوین، قم، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، هرمزگان، همدان، یزد، زاهدان و شرکت گل گهرسیرجان به نمایندگی از استان کرمان طی مدت یک روز به رقابت ‌پرداختند.

یادآوری می نماید مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور نژاد نایبی نایب رئیس بانوان فدراسیون ورزش کارگری، مسعود نخعی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان و رئیس هیات ورزش کارگری استان کرمان، دکتر مهدیه آیرم رئیس انجمن آمادگی جسمانی بانوان کارگر کشور، خانم پیش بین مسئول برگزاری مسابقات، مهندس تقی زاده مدیرعامل شرکت گل گهر سیرجان، مهندس جواهری مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان، دکتر حاتمی معاون پشتیبانی شرکت گل گهر سیرجان، مهندس عتیقی معاون مدیر عامل شرکت گل گهر، خانم رحیمیان ناظر اداره کل ورزشی جمعی از مسئولان و مدیران شهر سیرجان و مسئولان ورزش کارگری این شهر برگزار و با اهدای لوح، کاپ و مدال و جوایز از نفرات و تیم های برتر تقدیر به عمل آمد.

از نکات حاشیه ای این رقابت ها اهدای تصاویر زیبای قاب گرفته شده یادگاری تیم های شرکت کننده بر روی شاسی های زیبا توسط روابط عمومی باشگاه گل گهر بود که بی شک یاد این مسابقات را برای همیشه در اذهان شرکت کنندگان زنده نگه خواهد داشت.

۴ شهریور ۱۳۹۵ ۲۱:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید