اخبار

محمد اصلان پیر فلاح رئیس هیئت ورزش کارگری استان کردستان شد.

محمد اصلان پیر فلاح رئیس هیئت ورزش کارگری استان کردستان شد.
اولین مجمع انتخاباتی ریاست هیأت ورزش کارگران استان کردستان برگزار و در نهایت محمد اصلان پیرفلاح با کسب 12 رأی از 12 رأی مأخوذه برای 4 سال به سمت ریاست این هیأت انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، اولین مجمع انتخاباتی ریاست هیأت ورزش کارگران استان کردستان از ساعت 15 امروز در محل سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان و به ریاست دکتر سید امیر حسینی سرپرست فدراسیون برگزار و محمد اصلان پیرفلاح با کسب 12 رأی از 12 رأی مأخوذه برای 4 سال به سمت ریاست این هیأت انتخاب شد.
در این انتخابات سه نفر داوطلب برای کسب ریاست هیئت ثبت نام بعمل آوردند که با انصراف آقایان اردلان منش و توانایی، محمد اصلان پیرفلاح مسئول ورزش شهرستان مریوان بعنوان تنها داوطلب ریاست هیئت ورزش کارگری استان کردستان باقی ماند و موفق شد با کسب حداکثر آرا نخستین رئیس هیئت ورزش‌های کارگری استان کردستان شود.
در این مجمع آقای رشیدی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، نماینده وزارت ورزش و جوانان، اردلان منش معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان و مجید ندیری مشاور ارشد رئیس فدراسیون و ۱۳ نفر از اعضای مجمع حضور داشتند.
رشیدی مدیر کل استان با اشاره به اهمیت ورزش در حوزه کارگری و بالاخص در کردستان اظهار داشتند؛ این استان دارای ۵ مجموعه ورزشی در شهرهای مختلف است که نیازمند توجه بیشتر برای توسعه و تکمیل میباشند تا امکان ارائه خدمات مطلوبتر به جامعه کار و تلاش فراهم گردد.
در این دیدار آقای فتح الله زاده نماینده محترم وزارت ورزش با اشاره به ضرورت تعامل و همکاری بیشتر و بهتر میان دو نهاد با شکل گیری هیئت ورزش کارگری ابراز امیدواری نمود با امضای تفاهم نامه های فی مابین از پتانسیل موجود استفاده مطلوب صورت پذیرد.

اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی این انتخاب شایسته را خدمت برادر گرامی جناب آقای پیرفلاح و همچنین فعالان حوزه ورزش کارگری استان کردستان تبریک عرض می نماید.

۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۲۲:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید