اخبار

صعود سراسری کوهنوردان کارگر کشور به قله کلک چال برگزار خواهد شد

صعود سراسری کوهنوردان کارگر کشور به قله کلک چال برگزار خواهد شد
صعود سراسری کوهنوردان کارگر کشور به قله کلک چال پنجشنبه 6 آبان ماه با حضور کوهنوردان 26 استان کشور در دو بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری به گفته افلاکی رئیس انجمن کوهنوردی کارگران کشور، هیأت ورزش کارگری استان تهران با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان و اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نظر دارند صعود سراسری کوهنوردان کارگر کشور(آقایان و بانوان) را به قله کلک چال، 5 الی 6 آبان ماه در تهران برگزار نماید.
بنا به گفته افلاکی؛ تاکنون کوهنوردان 26 استان کشور در دو بخش آقایان و بانوان برای این صعود اعلام آمادگی کرده اند و این صعود پنجمین صعود سراسری انجمن کوهنوردی کارگران کشور در سال 95 است.
افلاکی افزود؛ رشته کوهنوردی با توجه به هزینه کمی که لازم دارد و همچنین با توجه به شکل گیری گروه های مختلف کوهنوردی در کارخانجات، از استقبال قابل توجهی در بین کارگران برخوردار بوده و ما امیدواریم حداقل 200 نفر از کارگران در این صعود مشارکت کنند. همچنین پیش بینی ما این است تعداد 50 نفر از کارمندان تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همراه با کارگران به این قله صعود کنند.
رئیس انجمن کوهنوردی کارگران کشور گفت؛ با توجه به وجود مقبره پاک و مطهر شهدای گمنام در طول مسیر، کوهنوردان براساس برنامه فرهنگی در نظر گرفته شده بر سر مزار شهدا حاضر و فاتحه ای را قرائت خواهند کرد.
افلاکی در ارتباط با این صعود اضافه کرد؛ کوهنوردان کارگر از استان های مختلف عصر چهارشنبه 5 آبان ماه در استراحتگاه مجموعه ورزشی معتمدی کارگران تهران مورد پذیرش قرار گرفته و ساعت 6 صبح روز پنجشنبه از پارک جمشیدیه تهران به مقصد قله کلک چال حرکت می کنند که پیش بینی می شود این صعود تا ساعت 17 عصر به پایان برسد.

 

 

۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۷:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید