اخبار

آغاز مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کارگران کشور گرامیداشت هفته تربیت بدنی در تهران

آغاز مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کارگران کشور گرامیداشت هفته تربیت بدنی در تهران
مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کارگران کشور با حضور 150 بازیکن از 29 استان کشور از صبح امروز پنجشنبه 29 مهرماه در ورزشگاه شهید معتمدی کارگران تهران آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کارگران کشور گرامیداشت هفته تربیت بدنی با حضور 150 بازیکن از 29 استان کشور از صبح امروز پنجشنبه 29 مهرماه در ورزشگاه شهید معتمدی کارگران تهران آغاز شده است.

به گفته احتشام زاده رئیس انجمن تنیس روی میز کارگران کشور؛ این دوره از مسابقات به میزبانی هیأت ورزش کارگری، اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار و بازیکنان در دو سبک تیمی و انفرادی طی دو روز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گفته ایشان؛ تعداد بی سابقه استان های شرکت کننده که به جز مازندران، فارس و چهارمحال و بختیاری در این رقابت ها حضور یافتند نشان از توسعه و گسترش رشته تنیس روی میز در بین کارگران دارد و ما در موارد بسیاری شاهد بوده ایم حتی در کنار نوار تولیدی کارخانجات میز تنیس برای کارگران توسط کارفرما نصب شده است.

به گفته ایشان، نفرات برتر این دوره از مسابقات، جواز حضور در المپیاد فرهنگی - ورزشی کارگران سراسر کشور را کسب خواهند کرد.

۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید