اخبار

مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کارگران کشور به میزبانی استان یزد برگزار خواهد شد.

مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کارگران کشور به میزبانی استان یزد برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی و به نقل از هیئت ورزش کارگری استان مسابقات دوچرخه سواری کارگران کشور در آبان ماه سال جاری به میزبانی هیئت ورزش کارگری استان یزد برگزار می گردد.
رئیس هیئت ورزش کارگری استان یزد با اعلام این خبر افزود: طی مکاتباتی که با فدراسیون ورزش کارگری کشور صورت گرفت مقرر گردید هیئت ورزش کارگری استان یزد برای دومین بار در سال جاری و این بار در رشته دوچرخه سواری از کارگران کشور میزبانی نماید.
جمال تقی نژاد در مورد این مسابقات گفت: استان یزد یکی از قطب های دوچرخه سواری کشور می باشد و اکنون این هیئت با همکاری هیئت دوچرخه سواری استان یزد و باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان کویر یزد در صدد است میزبانی شایسته ای را انجام دهد. مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کارگران کشور از 10 الی 12 آبان ماه انجام می گردد که در مراسم افتتاحیه جمعی از مسئولین کشوری و استانی نیز حضور خواهند داشت.
این مسابقات در رشته دور امتیازی، استقامت و 4000 متر انفرادی و در رده های سنی زیر 30 سال، 31 تا 40 سال و 40 سال به بالا در جاده خضرآباد برگزار می گردد.
تقی نژاد افزود: در پایان جا دارد از زحمات آقای دکتر ریاحی رئیس محترم هیئت دوچرخه سواری استان و آقای پیشکوهی پور مدیرعامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان کویر یزد که در این میزبانی همکاری ویژه ای داشته اند قدردانی بعمل آورم.
۴ آبان ۱۳۹۵ ۲۲:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید