اخبار

پایان مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری کارگران کشور با قهرمانی تیم پیشگامان کویر یزد

پایان مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری کارگران کشور با قهرمانی تیم پیشگامان کویر یزد
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کارگران کشور که از روز سه شنبه 11 آبان ماه به میزبانی استان یزد آغاز شده بود ظهر دیروز با مشخص شدن تیم ها و نفرات برتر در ماده استقامت جاده به کار خود پایان داد.
در این رقابت ها بیش از 50 دوچرخه سوار از 14 استان در سه رده سنی زیر 30 سال، 31 تا 40 سال و 40 سال به بالا با یکدیگر به رقابت پرداختند که پس از پایان مسابقات در رشته های دور حذفی و 4000 متر انفرادی و استقامت جاده؛ تیم های پیشگامان کویر یزد با 87 امتیاز، استان تهران با 53 امتیاز و استان خراسان رضوی با 40 امتیاز موفق شدند مقام های اول تا سوم را بدست آورند و تیم های البرز با 31 امتیاز و کرمان با 18 امتیاز به مقام های چهارمی و پنجمی بسنده کردند.
در مسابقه دیروز در رشته استقامت جاده دوچرخه سواران رقابتی نفس گیر به مسافت 80 کیلومتر داشتند و در پایان نتایج زیر حاصل شد.
در رده سنی 20 تا 29 سال حمید بیک خورمیزی از یزد مقام اول، حامد رحمتی از تهران مقام دوم و علی متقیان از خراسان رضوی مقام سوم را بدست آوردند.
در رده سنی 30 تا 39 سال محمد رجبلو از یزد مقام اول، سید میلاد محمد سید قالیچی از تهران مقام دوم و سید معزالدین سید رضایی از یزد جایگاه سوم را کسب کردند.
در رده سنی 40 به بالا وحید دهقان زاده بافقی از یزد مقام اول، سید مهدی میرباقری از یزد مقام دوم و محمدرضا الماسی از البرز مقام سوم را بدست آوردند.
این مسابقات با همکاری اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد،فدراسیون ورزش کارگری،هیئت دوچرخه سواری استان یزد، باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان کویر یزد، هیئت ورزش کارگری و به مدت دو روز در شهرک کوثر و جاده خضر آباد برگزار گردید.
خاطر نشان می سازد در پایان این رقابت ها و طی مراسمی که با حضور دکتر ریاحی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی دکتر سید امیر حسینی سرپرست فدراسیون ورزش کارگری کشور,رئیس هیئت دوچرخه سواری استان یزد، ابوالفضل کارگر معاون ورزش و جوانان استان یزد، جمال تقی نژاد رئیس هیئت ورزش کارگری استان یزد، اعضای هیئت امنا مجموعه ورزشی کارگران استان، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان کویر یزد، نیکنام مسئول بسیج کارگری استان، استاد مهاجری پیشکسوت دوچرخه سواری کشور، صفری نژاد نماینده فدراسیون و جمعی دیگر از مسئولین استان برگزار شد از مقام آوران مسابقات تجلیل و نفرات برتر جوایز و مدالهای خود را دریافت نمودند.


۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید