اخبار

راهیابی لرستان و خوزستان به مرحله دوم رقابت های فوتبال قهرمانی کارگران کشور

راهیابی لرستان و خوزستان به مرحله دوم رقابت های فوتبال قهرمانی کارگران کشور
پس از پایان رقابت های گروه اول فوتبال قهرمانی کارگران کشور تیم های لرستان، خوزستان، همدان و هرمزگان در رده های اول تا چهارم این رقابت ها قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری،احمدی رئیس انجمن فوتبال کارگران کشور گفت عصر پنجشنبه 20 آبان ماه در روز سوم و پایانی این رقابت ها تیم منتخب کارگران لرستان با حساب 1 بر 0 تیم کشت و صنعت نیشکر خوزستان را در یک دیدار حساس شکست داد و به عنوان تیم اول گروه اول به مرحله دوم رقابت ها صعود کرد. در دیگر دیدار این گروه نیز تیم شرکت شیشه همدان 4 بر 1 حریف هرمزگانی خود آلومینیوم المهدی را از پیش روی برداشت.

بدین ترتیب پس از پایان رقابت های این گروه تیم های لرستان، خوزستان، همدان و هرمزگان در رده های اول تا چهارم این رقابت ها قرار گرفتند.
احمدی درمورد رقابت های این گروه افزود: تیم های خوزستان و لرستان از تیم های قوی و فعال فوتبال کارگری کشور بوده و هستند و در این دوره نیز توانستند توانایی و قدرت خود را به نمایش بگذارند.
ایشان در ارتباط با رقابت های مرحله اول فوتبال کارگران کشور گفت؛ این رقابت ها در 3 گروه 4 تیمی برگزار می شود که رقابت های گروه اول به میزبانی استان لرستان برگزار شد و رقابت های گروه دوم از 2 آذرماه به میزبانی قزوین و با شرکت تیم های قزوین، مرکزی، البرز و گیلان برگزار خواهد شد. همچنین رقابت های گروه سوم نیز با شرکت تیم های خراسان جنوبی، خراسان رضوی، کرمان و تهران از نیمه دوم آذرماه به میزبانی شهرستان طبس در خراسان جنوبی برگزار می شود.

۲۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید