اخبار

انتخاب جواد شیرانی به عنوان اولین رئیس هیئت ورزش کارگری استان اصفهان

انتخاب جواد شیرانی به عنوان اولین رئیس هیئت ورزش کارگری استان اصفهان
مجمع انتخاباتی ریاست هیأت ورزش کارگران استان اصفهان صبح امروز یکشنبه 23 آبان ماه برگزار و جواد شیرانی با کسب 14 رأی از 14 رأی مأخوذه برای 4 سال به سمت ریاست این هیأت انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، مجمع انتخاباتی ریاست هیأت ورزش کارگران استان اصفهان صبح امروز یکشنبه 23 آبان ماه در محل مجموعه ورزشی تفریحی کارگران اصفهان به ریاست بیژن شفیع خراسانی نایب رئیس فدراسیون برگزار و جواد شیرانی با کسب 14 رأی از 14 رأی مأخوذه برای 4 سال به عنوان نخستین رئیس هیئت ورزش کارگری استان اصفهان برگزیده شد.

در این مجمع مهندس نیرومند مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت؛ این استان در همه حوزه ها ویژه است بالاخص که حوزه کارگری هم در این استان ویژگی خاص دارد و یک میلیون و نود هزار کارگر و بیش از سه میلیون نفر خانواده کارگری در اصفهان زندگی میکنند که حضور بیش از ۶۴ درصد جامعه کارگری در این استان ضرورت توجه ویژه به ورزش کارگری را طلب میکند.
ایشان افزود؛ افزایش نرخ بیکاری و متاسفانه اعتیاد بالاخص در بخش کارگری نگران کننده است و ضرورت توجه پیشگیرانه را ایجاب مینماید و لذا از ورزش بعنوان ابزاری مفید و اثر بخش باید برای افزایش سلامت جامعه بهره گیری بهتری شود.
مهندس نیرومند گفت؛ اصفهان دارای پتانسیل سخت افزاری خوبی است اما باید در زمینه بهره گیری از این اماکن ورزشی بالاخص در شهرستانهای تابعه برنامه ریزی بهتری صورت پذیرد و تشکیل هئیت ورزش کارگری در این راستا هست و با توانائیهای موجود نیروی انسانی دور از دسترس نیست.
در ادامه مراسم جواد شیرانی و مرادی کاندیداهای کسب عنوان ریاست هئیت ورزش کارگری استان اصفهان رئوس برنامه های خود را اعلام و سپس از ۱۴ عضو حاضر در مجمع رای گیری صورت پذیرفت و جواد شیرانی با کسب حداکثر مطلق آرا بعنوان رئیس هئیت ورزش کارگران استان اصفهان برگزیده شد.
خراسانی نایب رئیس فدراسیون و رئیس مجمع در پایان ضمن تبریک به اشیرانی و تشکر از حاضرین و مسئولین کارگری با بیان مسایل و مشکلات پیش روی ورزش کارگری، هیئت های استانی را بازوان اصلی فدراسیون نامیدند و اظهار داشتند؛ ورزش کارگری نیازمند توجه بیشتر رسانه ها و مسئولین بوده و باید در زمینه این معرفی و جذب حامیان تلاش گسترده ای صورت پذیرد.

یادآوری می نماید در این مجمع مجید ندیری مشاور عالی سرپرست فدراسیون و جمع کثیری از مسئولین ورزش کارگری استان اصفهان حضور داشتند.

۲۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید