اخبار

آغاز رقابتهای کاراته قهرمانی کارگران کشور در اصفهان

آغاز رقابتهای کاراته قهرمانی کارگران کشور در اصفهان
تیم فوتسال بالان صنعت فارس به عنوان تیم منتخب و قهرمان کارگران کشور در لیگ دسته اول فوتسال کشور از 9 آذرماه 95 به مصاف حریفان خواهد رفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری  صحرانورد رئیس انجمن کاراته کارگران کشور گفت، مسابقات کاراته قهرمانی کارگران کشور گرامیداشت شهید رسانه مدافع حرم محسن خزائی از کاراته کارهای خوب سیستان و بلوچستان از صبح سه شنبه 25 آبان ماه با حضور 176 کاراته کار از 23 استان کشور در شهر اصفهان آغاز شده است.

صحرانورد گفت؛ این رقابت ها در کاتا و کومیته (انفرادی و تیمی) برگزار که در کومیته رقابت ها در اوزان -60، -67، -75، -84 و +84 کیلوگرم انجام خواهد شد.
ایشان حضور بی سابقه این تعداد کاراته کار در این رقابت ها را نشان از توجه و میزان علاقه جامعه کارگری به ورزش کاراته عنوان و اضافه کرد؛ رشته کاراته در بسیاری از استان ها در کارخانه ها و کارخانجات توانسته علاقه مندان زیادی به خود جلب کند و ما امیدواریم هیات های استانی توجه ویژه ای به سرمایه گذاری روی این رشته در بخش فرزندان جامعه کارگر داشته باشند.
وی ضمن اشاره به پتانسیل های خوبی که استان های فارس، یزد، کرمان و اصفهان در کاراته دارند؛ ابراز امیدواری کرد زمینه برای حضور تیم های مختلف کاراته کارگری در رقابت های بین المللی و برون مرزی فراهم شود.
۲۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید