اخبار

فولاد مبارکه اصفهان قهرمان مسابقات تکواندوی کارگران کشور شد

فولاد مبارکه اصفهان قهرمان مسابقات تکواندوی کارگران کشور شد
در پایان این رقابت ها که از صبح روز پنجشنبه 4 آذرماه با حضور 110 تکواندوکار از 22 استان کشور در شهر اصفهان برگزار شد تیم های اصفهان با 37 امتیاز، قزوین با 27 امتیاز و کرمانشاه با 25 امتیاز در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی به نقل از هیات و اداره ورزش کارگری استان اصفهان، مسابقات تکواندو قهرمانی کارگران کشور که با شرکت 110 تکواندوکار از 22 استان کشور به میزبانی این هیأت در مجموعه ورزشی صفائیه اصفهان برگزار شد شب جمعه با قهرمانی فولاد مبارکه اصفهان به پایان رسید.

بیژن خراسانی رئیس انجمن تکواندو کارگران کشور گفت ؛ این رقابت ها طی 2 روز در دو بخش پومسه و کیوروگی(مبارزه) برگزار شد که در بخش مبارزه مسابقات در چهار وزن المپیکی 58-،68-،80-و 80+ و در پومسه تکواندوکاران در رده های سنی25 الی 30 سال 31 الی40 سال و 40سال به بالا به مصاف هم رفتند.
در پایان رقابتهای بخش مبارزه در وزن 58-کیلو گرم پدرام حسن پور از قزوین قهرمان شد.حسن حسین پور از فارس نایب قهرمان شد و مقام سوم مشترک نیز به میلاد چتا میرزایی از کرمانشاه و سید ایوب حسینی از ایلام رسید.
در وزن 68-کیلوگرم پیمان بهادری از خراسان شمالی و عادل میرزایی از تهران بر سکوی اول و دوم رقابت ها قرار گرفتند. مرتضی عاشوری از قزوین و عبدالله شجاعیان از سمنان مقام سوم مشترک را بدست آوردند.
در وزن 80-کیلو گرم حسین فیروزی از البرز قهرمان شد. میثم اسکندری از فولاد مبارکه اصفهان نایب قهرمان شد و مقام سوم مشترک نیز به شهرام بامیران ازکرمانشاه و امید شاهسوند از خراسان رضوی رسید.
در وزن 80+کیلو گرم کوروش صدیقی از کرمانشاه در سکوی اول رقابت ها ایستاد. مقام دومی مسابقات به سیاوش گلشیرازی از فولاد مبارکه اصفهان رسید و حسین لعل کریمی از خراسان رضوی و رضا منتظری از قزوین به مقام سوم مشترکی رقابت ها دست یافتند.
در بخش پومسه و در رده سنی 25 الی 30 سال حسین بهشتی از فولاد مبارکه اصفهان، علیرضا رستمی از قزوین و سهیل نوذری از البرز در رده های اول تا سوم مسابقات قرار گرفتند.
در رده سنی 31 الی 40 سال منصور امامیان فر از فولاد مبارکه اصفهان قهرمان شد. حسین دهقانفر از البرز مقام نایب قهرمانی رقابت ها را از آن خود کرد و مقام سومی نیز به علیرضا جلابی از تهران رسید.
در رده سنی 41 سال به بالا سعید خانیان از فولاد مبارکه اصفهان، مهدی پشتواره از تهران و فرشاد مکوندی از البرز رده های اول تا سوم این رقابت ها را بدست آوردند.
بدین ترتیب در پایان این رقابت ها تیمهای فولاد مبارکه اصفهان، قزوین و کرمانشاه مقامهای اول تا سوم مسابقات را کسب کردند.
یادآوری می نماید مراسم اختتامیه این رقابت ها با حضور بیژن خراسانی نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری، شیرانی رئیس هیأت و اداره امور ورزشی کارگران استان اصفهان، شاطری دبیر هیآت و اداره امور ورزش کارگران و مسئولین تیمها برگزار و از نفرات برتر با اهداء جوایز و لوح تقدیر به عمل آمد.
۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید