اخبار

تیم ستاد قهرمان اولین دوره مسابقات آمادگی جسمانی بانوان کارمند شد

تیم ستاد قهرمان اولین دوره مسابقات آمادگی جسمانی بانوان کارمند شد
اولین دوره از مسابقات آمادگی جسمانی بانوان کارمند وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی،ادارات کل و سازمانهای تابعه 18 لغایت 19 آذرماه در مجموعه رفاهی کارگران کشور بندر انزلی(سنگاچین) برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی در این مسابقات که با حضور 12 تیم از استانهای کشور و در 4 رده سنی زیر 35 سال،36 تا 40 سال،41 تا 45 سال و 46 سال به بالا برگزار گردیده بود تیم ستاد با کسب 372/52 امتیاز موفق به کسب مدال طلای این دوره از مسابقات گردید.تیم استان مرکزی با کسب 367/27 امتیاز به مقام دوم و میزبان مسابقات گیلان نیز با کسب 354/46 امتیاز به مقام سوم دست یافت.تیمهای آذربایجان شرقی،اصفهان،تهران،خراسان رضوی،خراسان شمالی،زنجان،فارس،گیلان،گلستان،مرکزی،همدان و تیم منتخب وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در این مسابقات حضور داشتند.در پایان این مسابقات با حضور جمعی از مسئولان اداره کل امور ورزشی و اداره کل استان گیلان به تیم های اول تا سوم مدال،کاپ قهرمانی و جوایز نقدی اهداء گردید.همچنین بعدازظهر پنجشنبه نیز مسابقه تفریحی و همگانی دارت با حضور تمامی تیم های حاضر برگزار و در پایان به 5 نفر جوایزی اهداء گردید.مسابقات آمادگی جسمانی بانوان کارمند وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی،ادارات کل استانها و سازمانهای تابعه به همت اداره کل امور ورزشی و با همکاری انجمن ورزش کارکنان و اداره کل توسعه منابع انسانی وزارت متبوع با هدف ترویج ورزش بین کارکنان این وزارتخانه برگزار گردید.

نتایج انفرادی مسابقات بدین ترتیب می باشد:

در گروه سنی اول:مریم سجادی از استان مرکزی مقام اول،سمانه وطنخواه از استان خراسان رضوی مقام دوم و وحیده رفیق دل از استان آذربایجان شرقی مقام سوم را کسب نمودند.

در گروه سنی دوم:فرحناز زارع از استان فارس مقام اول،زهرا عسگری از استان اصفهان مقام دوم و لیدا کیانی از استان مرکزی مقام سوم را کسب نمودند.

در گروه سنی سوم:فیروزه سلطانی محمدی از تیم ستاد مقام اول،سیما نجم باختر حقیقی از  استان فارس مقام دوم و معصومه میراعظمی از استان گلستان مقام سوم را کسب نمودند.

در گروه سنی چهارم:زهرا خلاشی از استان فارس مقام اول،مژگان فرخی فر از استان گیلان مقام دوم و اعظم ملازم از تیم ستاد مقام سوم را کسب نمودند.

                                             

۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید