اخبار

مسابقات والیبال قهرمانی کارگران استان فارس با برتری تیم شهرداری به کار خود پایان داد.

مسابقات والیبال قهرمانی کارگران استان فارس با برتری  تیم شهرداری به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش کارگران استان فارس مسابقات والیبال قهرمانی کارگران استان فارس از تاریخ 28 آذر ماه باحضور 9 تیم در دو گروه 5و4 تیمی آغاز گردید و پس از انجام 16 بازی مقدماتی 4 تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص گردید. تیمهای توزیع برق شیراز و شهرداری از گروه اول و تیم های پخش نفت و شرکت گاز منطقه 5 از گروه دوم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
در مسابقات نیمه نهایی تیم های شهرداری و توزیع برق شیراز با شکست حریفان خود موفق به راهیابی به فینال این دوره از مسابقات شدند ودو تیم گازمنطقه 5 و پخش نفت نیز به دیدار رده بندی راه یافتند. در دیدار رده بندی تیم پخش نفت موفق شد با نتیجه 2 بر1 تیم گاز منطقه 5 را مغلوب کرده و به مقام سوم دست یابد. در دیدار نهایی نیز دو تیم شهرداری و توزیع برق شیراز دریک بازی زیبا و دیدنی باهم به رقابت پرداختند که در نهایت تیم شهرداری موفق شد با نتیجه 2 بر 1 حریف خود را شکست داده و به مقام قهرمانی دست یابد و بعنوان نماینده تیم والیبال کارگران استان در مسابقات قهرمانی کارگران کشور حضور یابد.تیم توزیع برق شیراز نیز با قبول این شکست به مقام دوم رسید.
در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور آقایان مختاری مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان،کامیاب مدیر کل ورزش وجوانان استان ، جواندل رئیس هیات ورزش کارگری استان،خادم الحسینی مدیر اجتماعی و جمعی از مسولین محلی برگزار گردید از تیم های اول تا سوم با اهدای مدال،کاپ قهرمانی و هدایای نقدی تقدیر به عمل آمد.در انتهای مراسم مختاری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی از عوامل برگزار کننده مسابقات،تیم های شرکت کننده و سرپرستان و مربیان تیم ها  تقدیر و تشکر نمودند. 

 

۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید