اخبار

آغاز دومین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی کارگری منطقه گل گهر سیرجان

آغاز دومین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی کارگری منطقه گل گهر سیرجان
آئین افتتاحیه دومین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی کارگری منطقه گل گهر سیرجان عصر دیروز شنبه 9 بهمن ماه با روشن شدن مشعل المپیاد برگزار و طی 12 روز برگزاری رقابت ها 3000 کارگر در سه قسمت آقایان، بانوان و فرزندان به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، آئین افتتاحیه دومین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی کارگری منطقه گل گهر سیرجان عصر دیروز شنبه 9 بهمن ماه با روشن شدن مشعل المپیاد در سالن ورزشی امام علی(ع) و با حضور مقامات و مسئولین کشوری و استانی برگزار شد.

مهندس جواهری مدیر برگزاری المپیاد در همین ارتباط گفت؛ دومین دوره المپیاد بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی و با شعار« ورزش ضامن سلامتی و دشمن اعتیاد» از مدتها قبل برنامه ریزی و عصر دیروز با روشن شدن رسمی مشعل المپیاد آغاز شد.
ایشان افزود؛ حمل مشعل صبح دیروز در یک مسیر 60 کیلومتری از گود اصلی معدن آغاز و توسط کارگران دو و میدانی کار تا محل آتش نشانی شرکت گل گهر ادامه یافت. در محل آتش نشانی طی مراسمی باشکوه و در حضور خیل عظیم کارگران به مقام شامخ شهیدان آتش نشان ادای احترام شد و سپس مشعل المپیاد توسط کارگران با ماشین های منقش به آرم المپیاد و شهدای آتش نشان از مسیر معدن حمل و سپس در محل ورودی شهر سیرجان در دستان کارگران قرار گرفت تا مشعل با حمل بر دستان کارگران به سالن امام علی(ع) محل برگزاری مراسم افتتاحیه رسید. مراسم افتتاحیه این المپیاد با حضور جمعیت 3000 نفری کارگران و خانواده های آنان و با حضور دکتر سید امیر حسینی رئیس فدراسیون ورزش کارگری، جواد رمضی مدیر کل ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اسماعیلی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، معاون شرکت گل گهر، نخعی رئیس هیات ورزش کارگری استان و مدیران و مسئولان تمامی شرکت های منطقه گل گهر آغاز و مشعل دومین دوره المپیاد توسط دکتر امیر حسینی روشن شد.
جواهری گفت؛ در رقابت های این المپیاد، 1468 ورزشکار از 17 شرکت فعال منطقه گل گهر طی 12 روز در 11 رشته مخصوص آقایان، 10 رشته مخصوص بانوان و 5 رشت فرزندان کارگر به مصاف هم خواهند رفت.
دکتر حسینی رئیس فدراسیون ورزش کارگری در حاشیه مراسم افتتاحیه این المپیاد گفت؛ برگزاری رویدادهایی همچون المپیاد برای کارگران باعث توسعه و گسترش ورزش در بین تمامی اقشار جامعه کار و تلاش و در نهایت تامین سلامتی آنان خواهد شد؛ چرا که ضمن دخیل کردن کارگران در امر برگزاری رقابت ها و روی آوردن آن ها به ورزش، فرزندان کارگر را هم به سمت ورزش می کشاند.
ایشان شرکت گل گهر را بی نظیر و منظم در امر برگزاری رویدادهای ورزشی برای کارگران عنوان و افزود؛ الگوبرداری از برنامه های ورزشی این شرکت برای تمامی شرکت های صنعتی و بزرگ کشور و برگزاری رقابت های ورزشی برای کارگران می تواند به ایجاد شادی و نشاط و در نهایت افزایش بهره وری و تولید منجر شود.
۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید