اخبار

فینال هفدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگری اردبیل(جام گلدستون )به مناسبت ویژه ماه مبارک رمضان با حضور مقامات عالی استان برگزار شد

فینال هفدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگری اردبیل(جام گلدستون )به مناسبت ویژه ماه مبارک رمضان با حضور مقامات عالی استان برگزار شد
تیم آرتاویل تایر با غلبه بر تیم آرتاجوجه فاتح هفدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگری اردبیل جام گلدستون شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی به نقل از  روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان اردبیل، مراسم فینال و اختتامیه باشکوه هفدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگری اردبیل جام گلدستون به مناسبت به ماه مبارک رمضان دیشب با حضور دکتر فیضی و مهندس بدری نمایندگان مردم شهرستان های اردبیل، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، مهندس نصیری معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل؛ دکتر رحیمی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، مدیران کل دستگاه های زیر مجموعه شورای هماهنگی ادارات تابعه تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، سرهنگ منوچهری فرمانده بسیج کارگری استان اردبیل، سرهنگ بابازاده رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اردبیل، سرهنگ موسوی فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل، مدیران کارخانجات و همچنین تماشاگران پرشور در سالن سرپوشیده کارگران اردبیل برگزار شد.
ابتدای مراسم با تلاوتی چند از کلام الله قرآن کریم آغاز و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز و دو تیم آرتاویل تایر و آرتا جوجه با تشویق تماشاگران به مصاف هم رفتند. که دکتر رحیمی در مصاحبه ای با شبکه سبلان  ضمن تشکر از مقامات عالی استان و میهمانان و تماشاگران و تبریک به دو تیم راه یافته به فینال مسابقات، اعلام نمود که اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل همواره در تلاش است که برنامه های ورزشی برای جامعه مخاطب برگزار و امکانات ورزشی را در اختیار کارگران و خانواده آنها در جهت استفاده بهنیه قرار دهد. وی در سخنانی افزود که ورزش و ایجاد نشاط در بین کارگران از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با اجرای فعالیت ها و برنامه های ورزش کارگری بیش از پیش سعی خواهیم نمود به اهداف خودمان برسیم همچنین از نشاط و شادابی تماشاگران حاضر در سالن احساس خرسندی نمود. ضمناً علی مهری مسئول ورزش کارگری استان هم در مصاحبه ای اعلام نمود در این دوره از مسابقات 15 تیم کارگری در 4 گروه به شکل دوره ای از اول ماه مبارک رمضان به رقابت با یکدیگر نمودند و 8 تیم به مرحله یک هشتم نهایی صعود پرداختند و در نهایت تیم های آرتاویل تایر، آرتا جوجه، آذرساروج و زیبا دانه به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند که در نهایت تیم های زیبا دانه و آذرساروج مرحله رده بندی را برگزار و تیم های آرتا جوجه و آرتاویل هم فینال این دوره از مسابقات را برگزار نمودند وی همچنین گفت: امسال با برگزاری مسابقات کارگران استان در تمام رشته های ورزشی و همچنین شرکت قدرتمندانه در مسابقات قهرمانی کارگران کشور شاهد تحول چشم گیر در ورزش کارگری باشیم. 
مسابقه فینال هفدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران (جام گلدستون) به مناسبت ماه مبارک بین تیم های آرتا ویل تایر و آرتا جوجه در سالن سرپوشیده کارگران اردبیل برگزار شد دو تیم در یک بازی زیبا و تماشاگرپسند به مصاف یکدیگر رفته و در پایان، تیم آرتاویل تایر با غلبه بر تیم آرتاجوجه با نتیجه 3 بر 2 فاتح این دوره از مسابقات گردید.
در بازی رده بندی تیم های آذرساروج با زیبا دانه به مصاف یکدیگر رفته که در پایان تیم آذرساروج توانست با نتیجه 8 بر 4 حریف خود را شکست داده و به مقام سوم این دوره از مسابقات برسد.
بر اساس این نتایج تیم های آرتا ویل تایر، آرتا جوجه سبلان، آذرساروج مقام های اول تا سوم مسابقات هفدمین دوره فوتسال کارگری جام گلدستون را کسب نمودند.
در مراسم اختتامیه از  سوی کمیته برگزاری مسابقات از عوامل اجرایی و داوران مسابقات تجلیل،  از بازیکنان و مربیان و سرپرستان تیم های اول تا سوم تجلیل و حکم ،مدال، کاپ و جوایزی از طرف مسئولین اهداء گردید. و تیم شرکت سیمان آرتا اردبیل هم با نظر اعضای کمیته برگزاری موفق به دریافت حکم و کاپ اخلاق هفدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگری جام گلدستون گردید.
هفدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگری (جام گلدستون) اردبیل با شرکت 15 تیم از روز چهارشنبه مورخ 10/03/96 در سالن سرپوشیده کارگران اردبیل بصورت دوره ای برگزار و با قهرمانی تیم آرتا ویل تایر به اتمام رسید.   
۳ تیر ۱۳۹۶ ۱۶:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید