اخبار

پیام یک دوست از مهدیشهر سمنان: به امید جشنواره های بیشتر

پیام یک دوست از مهدیشهر سمنان: به امید جشنواره های بیشتر
بابت تموم زحمتهایی که کشیدین ممنونم . جشنواره خیلی عالی بود ما آنجا نتونستیم حضور شما بیاییم و قدر دانی کنیم. از زحمتهایژی شما تشکر میکنیم. سفر خیلی خوب و به یاد ماندنی بود. از پذیرایی؛ اسکان ؛ جوایز ؛مهمان دوستی؛ خیلی خیلی ممنونیم .زبان قاصره از تلاش شما .

آقای حسین عرب کارگر شرکت غرب استیل از مهدی شهر استان سمنان که به همراه خانواده در نخستین جشنواره تفریحی ورزش خانوادگی کارگران سراسر کشور در سنگاچین بندرانزلی شرکت کرده بود پس از بازگشت  از بندرانلی پیامی را برای روابط عممی اداره کل امور ورزش وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ارسال کرده است که به رسم قدردانی از این همکار عزیز متن پیام ارسالی ایشان را منعکس می کنیم.

پیام برگرفته از لطف و صفا و مهر و محبت دوست عزیزمان است و نظیر این پیام بازهم پیام هایدیگری داریم که به مرور منعکس خواهیم کرد.

سلام

خوبید

 حال شما خوبه؛ انشالله که همیشه سلامت و خوش باشید. بابت تموم زحمتهایی که کشیدین ممنونم . جشنواره خیلی عالی بود ما آنجا نتونستیم حضور شما بیاییم و قدر دانی کنیم. از زحمتهایژی شما تشکر میکنیم. سفر خیلی خوب و به یاد ماندنی بود. از پذیرایی؛ اسکان ؛ جوایز ؛مهمان دوستی؛  خیلی خیلی ممنونیم .زبان قاصره از تلاش شما . خدا به شما وهمکاراتون سلامتی و طول عمر بده انشالله .سایه شما بالای سر خانواده محترم  باشه. من شماره یا پی وی دوستان دیگه را نداشتم که تشکر و قدر دانی کنم. به جای ما از همه دوستان تشکر کنید. ممنونیم که به جامعه کارگری بها دادین. انشالله این جشنواره ادامه داشته باشه وخانواده کارگر دورهم جمع بشن و شاد باشن .

ممنونم

دوستار شما حسین عرب استان سمنان شهرستان مهدیشهر شرکت غرب استیل

 با تشکر از حسین آقا عرب و خانواده محترم ایشان باید عرض شود که همه این تشکیلات و برنامه ریزی ها و امکاناتی که فراهم شده برای شما عزیزان کارگر و خانواده بزرگوار شما می باشد. خوشحالیم که توانستیم لحظاتی شاد را برای شما و خانواده محترم رقم بزنیم. بواقع رسالت اداره کل امور ورزش و وزارتخانه همین است که با رسالتی که بردوش داریم برای شما بهترین ها را مهیا کنیم.

انشالله با تاکید مقامات ارشد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی که صیانت از کارگر را به عنوان محور اصلی تمام برنامه های خود قرار داده اند بازهم نظیر این جشنواره در فواصل مختلف سال داشته باشیم.

به امید دیدار شما در جشنواره های آینده

۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید