اخبار

آقای حبیب زاده از نساجی مازندران: خانواده ام می گویند کاش هر روز جشنواره بود!

آقای حبیب زاده از نساجی مازندران: خانواده ام می گویند کاش هر روز جشنواره بود!
بعد از بازگشت از جشنواره درخواست ها و زمزمه های مکرر خانواده ام را میشنوم که می گویند ...ای کاش زود تمام نمی شد..ای کاش باز هم می ماندیم..ای کاش قسمت شود دوباره حضور پیدا کنیم.

آقای حبیب زاده از نساجی مازندران: خانواده ام می گویند کاش هر روز جشنواره بود!

همکار خوبمان هادی حبیب زاده از کارگران پرتلاش نساجی قائمشهر در پیامی محبت آمیز از جشنواره و خاطرات آن گفته و ما هم خدمتش عرض می کنیم اینها همه لطف خداوند است و البته مسئولین هرکاری می کنند فقط و فقط در جهت وظایفی است که بر عهده دارند و هدف همه متولیان امور کارگری به خصوص اداره کل ورزش صیانت از تندرستی و مقام و جایگاه کارگر است.

پیام آقای حبیب زاده به قرار زیر است:

 به نام خالق زیبایی ها.....باعرض سلام وخداقوت....همه ما میدانیم کارگر  اسیب پذیر ترین قشر جامعه به حساب می آید ودرعین حال مظلوم ترین وشریف ترین انسانهای جامعه هستند.

انتظار می رود مسئولین محترم نگاه ویژه به جامعه کارگری داشته باشند...

اکنون البته تقدیر و تشکر میکنم از مسئولین کشوری،استانی وشهری وبویژه از مسئولین اجرایی جشنواره   اقایان رمضی،اسناوندی،بهادری وخوش اخلاق که واقعا خوش اخلاق هستندوهمچنین یکایک عزیزانیکه در برگزاری این جشنواره باشکوه مشارکت داشتند ..الحق سنگ تموم گذاشتین وروحیه،شور ونشاط وشادابی که یکی از بزرگترین نعمت های   خداوندی است را به خانواده های کارگران در سنگاچین بندرانزلی هدیه نمودید . بعد از بازگشت از جشنواره درخواست ها و زمزمه های مکرر خانواده ام را میشنوم که می گویند ...ای کاش زود تمام نمی شد..ای کاش باز هم می ماندیم..ای کاش قسمت شود دوباره حضور پیدا کنیم... و  ای کاش ...ای کاش.......به قول دوستمان اقای حسین زاده این مسافرت خیلی متفاوت بود وپر از خاطره.....من وخانواده ام ازصمیم قلب برای شما عزیزان وخانواده محترمتان وتمامی دست اندرکاران جشنواره ،سلامتی وسربلندی را از درگاه خداوند منان ارزومندیم....وامیدواریم این جشنواره هرساله باعظمت تر وهر چه با شکوه تر برگزار گردد تا دل جامعه وخانواده کارگری شاد وشادتر شود...

باتشکرفراوان.....هادی حبیب زاده از نساجی مازندران شهرستان قائمشهر
۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۶:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید