اخبار

علیرضا عسکری از نیرو محرکه قزوین: امیدوارم جشنواره در طول سال تداوم داشته باشد

علیرضا عسکری از نیرو محرکه قزوین: امیدوارم جشنواره در طول سال تداوم داشته باشد
امیدوارم که این جشنواره ها در تمام طول سال تداوم یابد ضمن اینکه اینگونه مجموعه های تفریحی و رفاهی نه تنها در انزلی بلکه در سراسر مملکت اسلامی استمرار و برقرار باشد.
 

دوست و همکار عزیزمان علیرضا عسکری از شرکت نیرو محرکه قزوین پیام داده اند و با زبانی شیوا و کلامی دلنشین از جشنواره و اثرات آن بر خود و خانواده گفته اند. بازهم تکرار می کنیم که همه این تلاش ها و فعالیت ها در جهت ارتقا سلامت فکری و جسمی کارگران عزیز و خانواده های محترم ایشان می باشد.

اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برخود می بالد که رضایت بخشی از خیل عظیم کارگران را فراهم آورده و امیدواریم انشالله به گفته عزیزمان از نیرو محرکه در تمامی نقاط کشور فضاهایی مثل فضای سنگاچین داشته باشیم. یقینا با همت وزیر محترم و دولت و مجلس این امر محقق خواهد شد همانگونه که 270 مجموعه ورزشی در دهه 70 با تکیه بر اصل 154 احداث شد.

پیام علیرضا عسگری :

ضمن تشکر از کلیه عوامل اجرایی چه مقامات عالی جشنواره و چه آن نیروی خدمات که  نظافت مجموعه را  بر عهده داشتند  تا به ما کارگران و خانوادهایمان خوش بگذره  بسیار سپاسگزاریم

قطعاََ و یقیناََ کارگران  پایه ها و استوانه های مملکت و کشورند

تلاش اینجانبان در راستای پیشرفت کمی و کیفی  تولید مملکت بوده و آرزوی تعالی برای مجموعه خویش و ایران اسلامی را داریم  و امیدوارم که این جشنواره ها در تمام طول سال تداوم یابد ضمن اینکه اینگونه مجموعه های تفریحی و رفاهی نه تنها در انزلی بلکه در سراسر  مملکت اسلامی استمرار و برقرار باشد.

*علیرضا عسکری

استان قزوین

شرکت صنعتی نیرو محرکه

۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید