اخبار

بازدید مدیرکل امور ورزش از مجموعه رفاهی – ورزشی کارگران مریوان

بازدید مدیرکل امور ورزش از مجموعه رفاهی – ورزشی کارگران مریوان
جواد رمضی مدیرکل ورزش وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی روز 5 شنبه در سفری به استان کردستان از از مجموعه تفریحی - رفاهی و ورزشی کارگران زریوار شهرستان مریوان بازدید کرد.

جواد رمضی مدیرکل ورزش وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی روز 5 شنبه در سفری به استان کردستان از  از مجموعه تفریحی - رفاهی و ورزشی کارگران زریوار شهرستان مریوان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی امور ورزش وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ؛ در این بازدید محمداصلان پیر فلاح مدیر مجموعه در حال تکمیل مریوان توضیحاتی پیرامون مراحل مختلف احداث و تکمیل این مجموعه رفاهی و ورزشی ارائه داد.

پروژه استراحتگاه و مجموعه ورزشی کارگران زریوار  محل منابع ملی و استانی  در سال 73  به بهره برداری رسید اما مراحل تکمیلی آن هنوز ادامه دارد.

این مجموعه در یکی از خوش آب و هوا ترین نقاط کشور و در حاشیه دریاچه زیبای زریوار قرار دارد و می تواند زمینه حضور خانواده های بسیاری از کارگران باشد.

مساحت عرصه سالن ورزشی و استراحتگاه کارگران به ترتیب یک هزار و 220 متر مربع و 8 هزار و923 مترمربع و مساحت کل زیرنبای آنها هم یک هزار و 436 متر مربع و یک هزار و 880 مترمربع است.

۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید