اخبار

مجموعه تفریحی ورزشی کارگران مریوان ؛ مجهز در حاشیه دریاچه زیبای زریوار

مجموعه تفریحی ورزشی کارگران مریوان ؛ مجهز در حاشیه دریاچه زیبای زریوار
در حاشیه دریاچه زیبای زریوار در شهرستان مریوان استان کردستان یک مجموعه تفریحی و رفاهی و ورزشی برای استفاده کارگران و خانواده های ایشان احداث شده و حیفمان آمد که این مجموعه را دوباره برای شما عزیزان معرفی نکنیم.

در حاشیه دریاچه زیبای زریوار در شهرستان مریوان استان کردستان یک مجموعه تفریحی و رفاهی و ورزشی برای استفاده کارگران و خانواده های ایشان احداث شده و حیفمان آمد که این مجموعه را دوباره برای شما عزیزان معرفی نکنیم.

واقعا باید احسنت گفت و درود فرستاد به آن تفکری که در یک چنین نقطه خوش آب و هوایی این مجموعه را برای استفاده کارگران در نظر گرفته و از جمله بیاد ماندنی ترین استراحتگاههای کشور است.

قطعا نام و صفات دریاچه زریوار استان کردستان را شنیده اید اما بسیاری از کارگران از داشتن یک چنین مجموعه ایی که مختص خودشان باشد بی اطلاعند و یا اگر هم مطلع هستند مختصر و در حد شنیدن نام آنجاست. انشالله با اطلاع رسانی بیشتر بتوانیم آگاهی بخشی خوبی به جامعه کارگری داشته باشیم.

برای استفاده از این استراحتگاه هر کدام از کارگران عزیز می توانند همانند استراحتگاههای سنگاچین و قم و مشهد مقدس و مهدیشهر سمنان با اداره کل استان مکاتبه کنند و یا از طریق سایت اداره کل امور ورزشی از جزئیات استفاده از استراحتگاه فوق مطلع شوند.

دو روز پیش که خبر بازدید آقای رمضی مدیر کل امور ورزش را از استراحتگاه زریوار منعکس کردیم که یکی از همکاران خوبمان از شهرستانها پیام دادند که جشنواره بعدی انشالله در زریوار.

با خود گفتیم چرا که نه. این مجموعه های تفریحی و رفاهی و ورزشی متعلق به کارگران است و برای استفاده چنین جشنواره هایی منحصر بفرد می باشد.

زمانی متوجه اهمیت آن می شویم که مثل برخی نهادها یا سازمانها که فاقد چنین فضاهایی هستند بخواهیم یک جشنواره برگزار کنیم . ماهها باید دنبال مجتمعی باشیم که تمام امکانات مورد نظر ما را داشته باشد. هزینه های فراوان و دردسرهای جانبی و یکطرف و عدم احساس آرامش و آسایش طرف دیگر چون وقتی فضا متعلق به خود کارگران نباشد همانند مستاجری است که با ترس و لرز باید وارد آن شد.

اما دوستانی که در سنگاچین و در جشنواره بودند بواقع احساس می کردند که در خانه خود هستند.

اکنون زیروار کردستان را مد نظر داشته باشید. حاشیه یکی از زیباترین دریاچه های ایران و در منطقه ای ساکت و آرام با امکاناتی کم نظیر به قول دوست و همکارمان آماده جشنواره بعدی یا جشنواره های بعدی است.

در طول سال هم کارگران و خانواده های محترمشان می توانند از این مکان زیبا استفاده ببرند.

مجموعه تفریحی و رفاهی کارگران زریوار دارای20 واحد اقامتی در 12 بلوک  شامل 8 واحد دو خوابه – 8 واحد یک خوابه و 4 واحد به صورت دوبلکس است که برای اقامت خانواده ها کاملا مهیا و مجهز است.

سالن ورزشی چند منظوره- پارک بازی کودکان- فضای سبز با دورنمایی عالی – رستوران- سالن اجتماعات و فضاهای روباز طبیعی از دیگر امکانات مجمتع تفریحی ورزشی زریوار استان کردستان است.

مدیر مجموعه آقای پیرفلاح از همکاران خوبمان در استان کردستان است که با رویی خوش و مدیریتی دلسوزانه از این مجتمع به همراه همکارانش نگهداری می کند و آماده پذیرایی از مهمانان کارگر و خانواده ای ایشان می باشند.

سایر مجموعه های تفریحی ورزشی و همچنین مجموعه های ورزشی کارگران را به مرور معرفی دوباره در همین سایت خواهیم داشت.

همکاران خوبمان و مسئولین روابط عمومی امور ورزش ادارات کل استانها می توانند اطلاعات جامع و کامل مجموعه های تحت پوشش را برای ما ارسال کنند تا نسبت به معرفی و انعکاس آن زودتر اقدام شود.

 

۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۵:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید