اخبار

اسامی رابطین خبری معرفی شده ؛ استانهای باقیمانده تا پایان مهر فرصت دارند

اسامی رابطین خبری معرفی شده ؛ استانهای باقیمانده تا پایان مهر فرصت دارند
قرار است با تداوم این دوره ها و در صورتی که شرکت کنندگان از آزمون انجمن نویسندگان موفق بیرون آیند کارت خبرنگاری انجمن نویسندگان ورزشی نیز برای واجدین شرایط صادر شود. بنابراین کلاس مد نظر از اهمیت فوق العاده ایی برای ورزش کارگری و همه بزرگوانی که شرکت می کنند برخوردار است.

پیرو نامه شماره 124713 مورخ 2/7/1396 در خصوص دوره فشرده خبر نویسی و آموزش روزنامه نگاری برای رابطین خبری ورزش کارگری و از آنجا که تعدادی از استانها فرصتی برای معرفی نماینده خود نداشته اند و بنابر تقاضای مکرر همکاران خوبمان در امور ورزش کارگری استانها زمان ثبت نام این دوره تا پایان مهرماه تمدید می شود ولی این تاریخ به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.

براساس این گزارش ؛ از آنجا که هماهنگی با انجمن نویسندگان ورزشی ایران کمی دشوار است و مدرسین این دوره زمان محدودی برای انجام تدریس دارند بنابراین تقاضا می شود استانهایی که رابط خبری خود را معرفی ننموده اند زودتر اقدام نمایند تا انشاالله در نحوه ارسال و انعکاس اخبار استانها بتوانیم با هماهنگی بیشتر و به صورت علمی و کاربردی تر اقدام کنیم.

اسامی استانها و نفرات معرفی شده تا امروز به قرار زیر است:

استان اردبیل: خانم داور پناه

استان سمنان: آقای رضا شهسوار

استان خراسان جنوبی: خانم فریده حجازیان

استان خوزستان: خانم معصومه موسوی

استان زنجان: خانم شربیانی

استان آذربایجانغربی: خانم سمیه ستار نژاد

استان خراسان شمالی: خانم مهین شهابی

استان کرمانشاه: آقای علیرضا مرادی

استان مرکزی: خانم محبوبه پزشک نیا

استان سیستان و بلوچستان:آقای امیرافشین اشکانی

استان قم: آقای محمدغفاریان قمی

استان کرمان: آقای محسن محمدزاده

استان لرستان : خانم فاطمه ستوده نیا

با تشکر از معرفی به موقع رابطین خبری استانهای فوق امیدواریم تا پایان هفته جاری سایر استانهای باقیمانده نیز نفرات خود را معرفی نمایند چرا که علاوه بر همسان سازی اخبار ورزش کارگری و ارتقا کیفی و کمی ارسال اخبار ؛ گواهی شرکت در دوره خبری از سوی انجمن نویسندگان ورزشی ایران و تایید اداره کل امور ورزشی به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد. قرار است با تداوم این دوره ها و در صورتی که شرکت کنندگان از آزمون انجمن نویسندگان موفق بیرون آیند کارت خبرنگاری انجمن نویسندگان ورزشی نیز برای واجدین شرایط صادر شود. بنابراین کلاس مد نظر از اهمیت فوق العاده ایی برای ورزش کارگری و همه بزرگوانی که شرکت می کنند برخوردار است.

شرایط و ضوابط آزمون و نحوه صدور کارت خبرنگاری از سوی دکتر احمدی رییس انجمن نویسندگان ورزشی در حاشیه برگزاری کلاس فوق اعلام خواهد شد.

۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید