اخبار

معرفی مجموعه های تفریحی- ورزشی کارگران؛ این شماره : زائر سرای مشهد مقدس

معرفی مجموعه های تفریحی- ورزشی کارگران؛ این شماره :  زائر سرای مشهد مقدس
چه بسا بسیاری از کارگران در استان خراسان رضوی از تعدادی از مجوعه ها حتی زائرسرای کارگران مشهد مقدس بی اطلاع باشند و وضعیت شناخت سایر استانها مشخص است که چگونه است!

در ادامه معرفی مجموعه های تفریحی و رفاهی کارگران و همچنین ورزشگاههای کارگری در سراسر کشور این بخش را به معرفی مجموعه های خراسان رضوی اختصاص خواهیم داد.

البته به زودی با حضور در همه استانها سعی می کنیم جزئیات کامل و نحوه بهره برداری و امکانات مجموعه های ورزش کارگری را به شما عزیزان معرفی کنیم.

چه بسا بسیاری از کارگران در استان خراسان رضوی از تعدادی از مجوعه ها حتی زائرسرای کارگران مشهد مقدس بی اطلاع باشند و وضعیت شناخت سایر استانها مشخص است که چگونه است!

از این رو معرفی این مجموعه ها گامی بزرگ در راه مشناخت آنها به کارگان و خانواده های ایشان خواهد بود.

*زائر سرای کارگران مشهد مقدس

مجموعه فرهنگی تفریحی کارگران مشهد در بهترین منطقه آب و هوایی شهر و با چشم اندازی با شکوه به پارک زیبای کوهسنگی واقع شده است.  این مجموعه زیبا ومنحصربه فرد با مساحت بیش از 9 هکتار از 94 واحد استراحتگاهی شیک و مدرن در قالب سوئیت آپارتمان و ویلا برخوردار می باشد.

وجود امکانات جانبی متعدد همچون سالن اجتماعات ، رستوران، نمازخانه، کلاسهای آموزشی، پارک بازی، بوفه،کلوپ ورزشی پارکینگ ، دودرب ورودی، سرویس ایاب و ذهاب به حرم مطهر و . . . از دیگر مزایای این مجموعه زیباست.  سالن اجتماعات خیام با ظرفیت 200 نفر با تجهیزات بسیار کامل صوتی و تصویری محل بسیار مناسبی جهت برگزاری سمینارها و همایش های سازمان های دولتی و بخش های خصوصی می باشد. رستوران سرپوشیده بهشت با ظرفیت پذیرایی حداقل 130 نفر بطور همزمان در فضایی دلنشین و آرام با لذیذترین غذاهای ایرانی پذیرای شما میهمانان گرامی می باشد همچنین سالن رستوران روباز با ظرفیت پذیرایی همزمان 80 نفر با چیدمان تخت سنتی و 2 عدد آب نما در فصول بهار و تابستان آماده پذیرایی از زائرین عزیز است .

هوایی پاک ، فضایی سرسبز و دلچسب با چیدمان تعدادی نیمکت ،تخت وآلاچیق از دیگر جاذبه های این استراحتگاه می باشد.  2 بوستان و پارک بازی کودکان با تجهیزات جدید تفریحی ، ورزشی با محیطی آرام برای کودکان شما فرصتی خاطره انگیز برای بازی و تفریح و شادی آنهاست.

این مجموعه دارای 30 واحد ویلایی دوخوابه به متراژ 75 مترمربع همچنین دارای 16واحد آپارتمانی دو خوابه به متراژ 65 متر مربع، 48 واحدآپارتمانی یک خوابه به متراژ 55 مترمربع که به تمامی امکانات رفاهی از قبیل سیستم گرمایش و سرمایش، مبلمان ، تلفن، تلویزیون آشپزخانه open منضم به وسایل مربوطه با کف سرامیک و سرویس بهداشتی و ... می باشد.

همچنین این مجتمع جهت اردوها و گردش های سیاحتی زیارتی دارای خوابگاه گروهی با 11 اتاق 2 تخته و کلیه امکانات رفاهی می باشد . ضمناً درب ورودی کلیه واحدهای مذکور به سیستم قفل هوشمند مجهز می باشد . دارای 24 واحد ویلایی ، 82 واحد سوئیت آپارتمان که مجهز به تمامی امکانات رفاهی از قبیل تلویزیون تلفن ، آشپزخانه open با تمامی امکانات مربوطه مبلمان ، سیستم سرمایش وگرمایش و . . . می باشد .

مدیریت و مسئولیت استراحتگاهها و زائرسراها بر عهده احمد اسناوندی معاون اداره کل امور ورزشی می باشد. 

نحوه استفاده: مراجعه به سایت اداره کل امور ورزشی و یا ادارت کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مربوطه

آدرس زائر سرا:

کوه سنگی/ رضا شهر، ابتدای بلوار پیروزی، روبروی حوزه نظام وظیفه و اداره آگاهی

با تشکر از همکارمان در اداره کل استان خراسان رضوی بابت در اختیار قراردادن اطلاعات تکمیلی.

۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید