اخبار

بازدید دکتر فیروز آبادی از بزرگترین مجموعه آبی کارگران کشور در مشهد مقدس

بازدید دکتر فیروز آبادی از بزرگترین مجموعه آبی کارگران کشور در مشهد مقدس
دکتر فیروز آبادی قائم مقام وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه از دومین مجموعه آبی کارگران استان خراسان رضوی بازدید به عمل آوردند.
دکتر فیروز آبادی قائم مقام وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه از دومین مجموعه آبی کارگران استان خراسان رضوی بازدید به عمل آوردند.
 
به گزارش اداره کل امور ورزشی به نقل از روابط عمومی اداره کل خراسان خراسان ؛ دکتر فیروز آبادی قائم مقام وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در سفر خود به مشهد مقدس به اتفاق فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت متبوع ، مهندس احمدی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ، معاونین و کارشناسان مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران استان از مجموعه بزرگ آبی کارگران( ویژه بانوان) در مشهد مقدس بازدید بعمل آورد.
 
مهندس احمدی  در رابطه با این خبر اظهار کرد: برای اولین بار در شمال شرق کشور این مجموعه آبی ورزشی با ایده های جدید جهت بانوان احداث گردیده است که این پروژه مراحل پایانی خود را  طی می نماید. وی گفت:این مجموعه آبی در سه طبقه و با اعتباری بالغ بر 55 میلیارد ریال هزینه در دست احداث می باشد که شامل دو کاسه استخر جهت شنای قهرمانی ، آب درمانی و سالن های جنبی شامل :سالن های ماساژ، زالو درمانی ، بولینگ ، سالن های رزمی ، بدن سازی ، کافی شاپ و روف گاردن می باشد .
 
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در همین رابطه اعلام داشت: این اداره کل در راستای حفظ صیانت ، بهره وری نیروی کار و همچنین سلامت جامعه کارگران و بانوان  استان و با هدف رونق ورزش کارگری و استفاده بهینه از امکانات و منابع اقدام به احداث این مجموعه آبی نموده است .وی گفت: این مجموعه با پیشرفت فیزیکی 90 درصدی احداث و در دست تکمیل می باشدکه امیدواریم هر چه زودتر به بهره برداری لازم برسد و بانوان کارگر و خانواده های کارگران و سایر بانوان استان  بتوانند از امکانات این مجموعه آبی بهره مند گردند. وی افزود:در همین راستا مجموعه فرهنگی رفاهی قصر خاتم نیز با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال در دست نوسازی و تجهیز می باشد.
 
مهندس محمود احمدی در رابطه با این خبر اظهار کرد : تحقق اقتصاد مقاومتی و سیاست های دولت تدبیر و امید را با جدیت دنبال خواهیم کرد بی شک مجموعه های فرهنگی ورزشی کارگران ، مجموعه های آبی ،سالنهای ورزشی ، سالن های چند منظوره و ...این اداره کل در سطح استان و مشهد را می توان بی نظیر و در خدمت جامعه کارگری استان برشمرد.
 
در خاتمه حکمتی پور مدیر اجتماعی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در همین رابطه گفت: احداث ، تکمیل و راه اندازی این مجموعه های ورزشی نه تنها موجب پویایی و رشد ورزش کارگری و توسعه و ترویج فرهنگ ورزش در جامعه هدف  شده است بلکه به موازات آن در حال حاضر جمع کثیری از کارگران و خانواده آنان در کنار سایر اقشار جامعه از این امکانات بهره مند شده اند.
۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید