اخبار

تاکید دکتر فیروز آبادی قائم مقام وزیر بر تداوم جشنواره های تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران

تاکید دکتر فیروز آبادی قائم مقام وزیر بر تداوم جشنواره های تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران
در حاشیه مراسم افتتاحیه مسابقات تواشیح خوانی کارگران در ارومیه مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گزارشی کوتاه از اولین جشنواره اول تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران را برای دکتر فیروزآبادی ارائه کرد.

در حاشیه مراسم افتتاحیه مسابقات تواشیح خوانی کارگران در ارومیه  مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گزارشی کوتاه از اولین جشنواره اول تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران را برای دکتر فیروزآبادی ارائه کرد.

دکتر فیروز آبادی با تاکید بر این مهم که از طریق گزارش های روابط عمومی و رسانه ها در جریان جشنواره سنگاچین قرار گرفته گفت: خیلی دوست داشتم در جشنواره خوبی که در انزلی برگزار شد باشم اما ماموریت مهمی همزمان بود که نتوانستم در جشنواره حضور یابم.

دکتر فیروزآبادی با حمایت از تداوم جشنواره های مشابه گفت: جشنواره بعدی بنا بر گزارش آقای رمضی قرار است در اصفهان باشد و حتما در این جشنواره مهیج و خانوادگی حاضر می شوم.

جواد رمضی مدیرکل امور ورزشی با تقدیر و تشکر از توجه قائم مقام وزیر به ریز مسائل ورزش کارگری گفت: بواقع حسن نظر و توجه جنابعالی به تمامی امور ورزش کارگری و حمایت های شما از جشنواره های تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران مایه های دلگرمی بنده و همکارانم در استانهاست و انشالله جشنواره بعدی اوایل آذرماه با میزبانی اصفهان با شور و هیجان افزونتری برگزار شود ضمن اینکه خبر حضور شما یقینا بر جذابیت کار دوچندان خواهد افزود.

۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید