اخبار

در نخستین همایش مدیران ارشد زن ورزش ایران/ رمضی: ورزش کارگری برای بانوان جایگاه خاصی قائل است

در نخستین همایش مدیران ارشد زن ورزش ایران/ رمضی: ورزش کارگری برای بانوان جایگاه خاصی قائل است
در نخستین همایش مدیران ارشد ورزشی زن ایران که با حضور بزرگان عرصه ورزش و زنان اندیشمند حوزه ورزش بانوان امروز در فرهنگسرای رسانه برگزار شد جواد رمضی مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون‌کار و رفاه اجتماعی که به عنوان مهمان ویژه دعوت شده بود به همراه خانم ها خواجه نژاد معاون ؛ برادری رییس اداره ورزش بانوان و سلطان محمدی کارشناس حضوری پر رنگ داشتند‌.

در نخستین همایش مدیران ارشد ورزشی زن ایران که با حضور بزرگان عرصه ورزش و زنان اندیشمند حوزه ورزش بانوان امروز در فرهنگسرای رسانه برگزار شد جواد رمضی مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون‌کار و رفاه اجتماعی که به عنوان مهمان ویژه دعوت شده بود به همراه خانم ها خواجه نژاد معاون ؛  برادری رییس اداره ورزش بانوان و سلطان محمدی کارشناس حضوری پر رنگ داشتند‌.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی ؛ برای جهت دهی به اهداف این همایش یک کارگروه متشکل از خانم طاهره طاهریان از بنیان گذاران ورزش بانوان؛ دکتر علی رغبتی کارشناس ارشد و مدیرکل حوزه ورزش قهرمانی وزارت ورزش ؛ دکتر علی نژاد رییس فدراسیون ووشو و دکتر ایرج رحمانی مدیرکل امور استانهای وزارت ورزش به همراه دکتر جواد رمضی مدیرکل امور ورزشی تشکیل شد تا ضمن بیان دیدگاههای خود پیرامون ورزش بانوان به سوالات دانشجویان ارشد و دکترای رشته تربیت بدنی و مدیران بخش های مختلف ورزش بانوان پاسخ بدهند.

این نشست همچنین مهمانان ویژه ای مثل خانم ها فائزه هاشمی ؛ دکتر فریده شجاعی ؛ دکتر هادوی؛ دکتر فرهادی زاد و بسیاری از زنان فعال در حوزه ورزش بانوان حضور داشتند و بیش از ۵ ساعت به طول انجامید.

در این همایش جواد رمضی مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در بخشی از سخنانش با بیان این مهم که در چارت تشکیلاتی که وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برای ورزش بانوان جایگاه خاصی تعریف کرده است افزود: ما برای ورزش بانوان اداره مستقل ورزش بانوان داریم که مدیراین اداره هم یک خانم است. علاوه بر این در تمامی ادارات کل استانها و هیات ها نیز بخش مستقلی برای بانوان وجود دارد و در 160 مجموعه ورزش کارگری که مختص کارگراندر سراسر کشور موجود است  ترتیبی اندیشیده ایم که بانوان بتوانند استفاده مفید و لازم را ببرند.

۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید